Детектор брехні

Video: Смотреть онлайн Часть 4, Сезон 9. Выпуск 23 от 19.05.2016

46-летняя Светлана Москаленко из поселка Дымерка, Киевской области, свое участие в «Детектор брехні» считала единственной возможностью доказать мужу-ревнивцу свою верность. Мы расскажем, выгнала ли Светлана своего мужа, который заставил ее признаться в несуществующей измене с семнадцатью кавказскими мужчинами? Обращался ли Александр к врачу, чтобы выяснить причину своих галлюцинаций, из-за которых он постоянно подозревает свою жену в связях с любовниками? А так же, за что Александра избили накануне съемок?
Дивіться також
Детектор брехні Сезон 9 Випуск 16 Життя після сповіді: Світлана Москаленко. Частина 4 з 5. Сезон 9. Випуск 16 від 23.05.2016
Випуск 16 | 23.05.2016 | Сезон 9

46-річна Світлана Москаленко з селища Димерка, Київської області, свою участь в «Детектор брехні» вважала єдиною можливістю довести чоловікові-ревнивцеві свою вірність. Ми розповімо, чи вигнала Світлана свого чоловіка, який змусив її зізнатися в неіснуючій зраді з сімнадцятьма кавказькими чоловіками? Чи звертався Олександр до лікаря, щоб з’ясувати причину своїх галюцинацій, через які він постійно підозрює свою дружину в зв’язках з коханцями? А так же, за що Олександра побили напередодні зйомок?

Частина 1 з 5

Частина 2 з 5

Частина 3 з 5

Частина 4 з 5

Частина 5 з 5

Дивіться попередній випуск просто зараз!