Детектор брехні

Психічно хворий чоловік жорстоко бив дружину більше 10 років

Героїнею проекту «Детектор брехні» стала 50-річна Тетяна Каширіна.

Тетяна народилася красивою дитиною. Але, після чергових побоїв рідного батька вона отримала травму голови і стала косоокою. Комплексуючи через це, а також в надії вирватися з під опіки садиста жінка примудрилася вийти заміж за психічно-хворого чоловіка, який зґвалтував її, після чого вона завагітніла.

З того моменту для Тетяни почалася колишня життя, але вже з новим садистом.
Чоловік більше 10 років бив жінку, ламаючи її ребра і розриваючи їй піхву залізним штирем. Але, незважаючи на це, героїня народила від нього двох дітей.

З часом Тетяна дізналася страшну новину – обидві її дочки успадкували від її чоловіка психічний розлад. Але якщо у старшої дочки діагноз шизофренія проявилася тільки після травми голови, нанесеної батьком, і прогресувала хвороба не виражено, то від своєї молодшої дочки з таким же діагнозом, але у більш жорсткій формі Тетяна позбулася, віддавши в дитячий будинок. І навіть не дивлячись на це, жінка продовжувала жити з чоловіком, поки він не помер від алкоголізму на теплотрасах. Тетяна раділа цієї новини, як дитина. Її зовсім не засмучувала новина про смерть покидька, засмучувало лише те, що саме Тетяну змусили прибирати шматки чоловікового згнилого тіла.

Недовго пробувши на самоті, жінка зустріла свого другого чоловіка. Спочатку новоявлена сім’я жила в повній згоді. Всі змінило поява на світ молодшої дочки – третьої для Тетяни.
Чоловіка, як підмінили, і він почав безжально знущатися над Тетяною. Жінка знову потрапила в пекло, де їй знову ламали ребра, метали сокири, розрізали руки і ноги. Тетяна і рада б піти від другого чоловіка, тільки молодша спільна дочка забороняла це робити, вимагаючи від матері зберегти повну сім’ю. І погрожуючи їй піти слідом за батьком.

Змирившись зі своєю нещасною життям, Тетяна почала зловживати алкоголем разом з другим чоловіком. А коли він помер, жінка вже не змогла зав’язати з випивкою.
Тепер же, її молодша дочка ненавидить матір за її пристрасть до алкоголю! Більш того, вона погрожує вигнати жінку на вулицю, будучи впевненою, що мати для неї в житті нічого не зробила!

Не витримуючи закиди і погрози від молодшої дочки, Тетяна звернулася на проект «Детектор брехні». Жінка вірить, що проект допоможе їй розповісти про себе правду яку її дочка не знає, і відкрити справжні причини свого алкоголізму. А разом з цим Тетяна сподівається знайти розуміння з молодшою дочкою і міцну щасливу сім’ю, про яку жінка завжди мріяла.

Дивіться в понеділок на СТБ, о 22.30 шокуючу історію жінки, яка завжди відчувала себе нікчемою, створеним для втіхи садистів.
Правда проб’ється!

Video: Психически больной муж жестоко избивал жену более 10 лет

Мужчина более 10 лет избивал женщину, ломая ее ребра и разрывая ей влагалище железным штырем. Но, несмотря на это, героиня родила от него двух детей.

Читайте також