Детектор брехні

Щоб погасити борг, жінка благала про допомогу російських артистів

55-річна Валентина Шершнева кілька років тому захопилася біологічними добавками, через які у неї з’явився борг, що виріс в непосильну суму.

Будучи дуже наївною, Валентина намагалася погасити заборгованості, закидаючи благаннями про допомогу російських артистів. Але не отримавши від них навіть відповіді, жінка наважилася заробити своєю правдою на «Детекторі брехні».

Більш того, вона твердо впевнена, що проект допоможе їй розібратися в складних відносинах з цивільним чоловіком, який молодший Валентини майже на чверть століття.
Адже у перед пенсійному віці, без дітей, через аборти, які змусила робити мати, жінка розривається між гордістю за молодого коханця і материнськими почуттями до нього.
І в той час, як Сергій стверджує, що в 32 роки, він щиро закоханий у 55-річну співмешканку, Валентина злитися на свекруху, стверджуючи, що вона просто скинула на неї неслухняного питущого сина.

Дивіться в понеділок, о 22.30 на СТБ «Детектор брехні» і ви дізнаєтеся, чи варто засуджувати інших, коли сам відмовляєшся нести відповідальність за власні вчинки? Відверта історія кохання нерівних за віком. Правда проб’ється!

Video: Чтобы погасить долг, героиня проекта "Детектор брехні" молила о помощи русских артистов

55-летняя Валентина Шершнева несколько лет назад увлеклась биологическими добавками, из-за которых у нее появился долг, выросший в непосильную сумму. Будучи очень наивной, Валентина пыталась погасить задолженности, забрасывая мольбами о помощи русских артистов.

Читайте також