Детектор брехні

Вперше в історії проекту сповідатися на поліграфі будуть двоє учасників

У понеділок, 17 лютого, о 22:25 вперше в історії проекту «Детектор брехні» приз у 250 тисяч гривень спробують здобути спільно батько і син! І якщо ви думаєте, що разом говорити правду легше, – це не так!

У цій програмі глядачі телеканалу СТБ познайомляться з 20-річним киянином Миколою Онищенком. На проект хлопця привела дитяча образа на людину, яку він завжди вважав рідним батьком. А той у свою чергу залишив хлопчика жити і виховуватися в інтернаті.

І тільки коли Микола перестав потребувати чиєїсь допомоги, батько виявився готовим дати синові своє прізвище, адже на старості років він залишився без спадкоємців, розуміючи, що зовсім самотній.
Але при всьому бажанні бути однією сім’єю, чоловіки не здатні самостійно зрозуміти один одного. Один бажає, щоб почули його виправдання, а другий не може позбутися почуття зради. Щоб знайти істину, кожен з чоловіків попередньо пройшов тест на поліграфі, а в студії проекту вони вперше будуть говорити один одному тільки правду.

група підтримки

Група підтримки Миколи Оніщенка

Не пропустіть сповідь сильних чоловіків, які потребують любові один одного, у понеділок, 17 лютого, о 22.25 на СТБ. Правда переможе!

Video: Вперше в історії проекту сповідатися на поліграфі будуть двоє учасників

Вперше в історії проекту сповідатися на поліграфі будуть двоє учасників

Читайте також