Детектор брехні

Ми істотно збільшили грошову винагороду!

П’ятий сезон самого чесного і відвертого реаліті-шоу країни «Детектор брехні» успішно стартував в ефірі! У понеділок, 27 січня, глядачі телеканалу СТБ вже встигли оцінити нову яскраву героїню, з її несподіваною і ексклюзивною історією.

Але серед нововведень цього сезону варто відзначити і збільшення грошової винагороди героям програми. Тепер, чесно відповівши на 21 питання, герой отримає не 150 тисяч гривень, як було раніше, а чверть мільйона гривень і шанс почати нове життя!

«Багатьом нашим героям в гонитві за кращим життям, порозумінням з близькими доводиться занурюватися в болючі спогади, відкривати шокуючі таємниці свого життя, – розповідає керівник проекту«Детектор брехні» Анастасія Безрук. – Ми визнали правильним, якщо за такі одкровення наші герої будуть мати шанс отримати більше грошей, тому й вирішили значно збільшити грошове дерево. І якщо ви теж хочете налагодити своє життя, якщо ви відчуваєте, що без допомоги вам не розібратися в життєвих проблемах наш проект готовий вам у цьому допомогти!»

Нове грошове дерево тепер виглядає так:

1 блок. 6 питань = 5 тисяч гривень
2 блок. 5 питань = 15 тис. грн.
3 блок. 4 питання = 30 тис. грн.
4 блок. 3 питання = 60 тис. грн.
5 блок. 2 питання = 125 тис. грн.
6 блок. 1 вопрос = 250 тисяч гривень

Також не пропустіть наступного понеділка, 3 лютого, о 22:25 чергову сповідь в студії «Детектору брехні». Цього разу ви познайомитеся з Олесею Мосейчук, яка прийде на проект, щоб публічно довести вірність своєму чоловікові, який, до того ж, її молодший двоюрідний брат.

Читайте також