Танці. World of Dance

Раду Поклітару представить сучасну версію балету «Жизель»

10 грудня в Жовтневому Палаці відбудеться унікальний балет «Жизель» від Раду Поклітару у приголомшливому виконанні артистів «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТУ».

раду поклитару

Прогресивний, творчо необмежений хореограф і постановник Раду Поклітару відомий своїм свіжим баченням мистецтва танцю. Йому притаманна повна свобода думок. Його танець нічого не заперечує і сприймає будь-які стилі, здатні розкрити суть постановки, її головну ідею. Самого Раду в творчому середовищі називають генієм модерну і одним з найталановитіших балетмейстерів Європи.

І цього разу натхнений легендою балету Раду Поклітару пропонує свій унікальний хореографічний погляд на «Жизель».

Героїню нового балету з її класичним зразком пов’язує мрія про справжнє велике кохання. Але в цій постановці Жизель виявиться в лапах сучасного великого міста. І трагедія героїні в тому, що вона так і не може вирватися з прірви бідності…

жизель

Директор і художній керівник театру «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТУ» Раду Поклітару говорить про постановку: «У цю сучасну версію класичного балету я вклав всю свою любов до першоджерела. Вдихаючи нове хореографічне життя в музику Адана, я відчував небувалий творчий злет. Моя Жизель не мила пейзанка, а знедолене дитя великого сучасного міста. Як і її класичний прототип, вона мріє про справжню велику любов. І також її мрії терплять крах, зіткнувшись з прірвою, яка ділить наш світ на багатих та бідних. Але на відміну від своєї попередниці, Жизелі в сучасній версії не буде дано блаженного шляху в ідеалізований світ покійних душ. Її доля страшніша, безвихідна. Маленька дівчинка з міських околиць, вона буде намагатися залишитися людиною, незважаючи на випробування, які випадають на її частку. Моя Жизель відчайдушно бореться за своє право любити і бути коханою. І хоча в кінці її життя обривається, глядач віритиме в силу людського Духу, що підносить нас в години найважчих ударів долі».

Читайте також: Раду Поклітару: 9-ий сезон – один із найсильніших за всю історію шоу!

У постановці використано музику А. Адана. Сценографією займався Андрій Злобін, а створенням костюмів – Ганна Іпатьєва, принти до костюмів розробив Микола Гончаров, а зачіски-перуки – стиліст Віктор Задворний ( «BAREX Italiana»).

У виставі задіяні екс-учасники шоу «Танцюють всі!» Ілля Мірошниченко (8 сезон) і Артем Шошин (5 сезон).

Відкрийте для себе новий світ сучасного танцю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.