Танці. World of Dance

Раду Поклітару: 9-ий сезон – один із найсильніших за всю історію шоу!

Засновник театру «Київ Модерн-Балет» і суддя шоу «Танцюють всі!» Раду Поклітару розповів про новий сезон шоу, а також про те, як змінився український глядач за останні 10 років.

Читайте також: Танцюють всі 9 – що чекає учасників 18.11.2016 на випробуваннях в сотні

раду поклитару

Ще в училищі Раду Поклітару був переконаний, що зробить кар’єру танцівника: «Хоча у мене були дуже обмежені фізичні дані: не було кроку, підйому. Я танцював всіляку «нечисть»: злих чаклунок, кощіїв, вовків. І в кордебалеті стояв. Заступник директора Кишинівської опери буквально умовляв мене кинути танцювати і стати головним балетмейстером в Кишиневі. І я подумав: а що, власне, втрачати?… Сьогодні мене взагалі не тягне на сцену. Цілковито. Я спокійно сиджу в залі, мені подобається. Я обожнюю виходити на поклони».

Раду Поклітару також розповів, що за останні 10 років український глядач змінився. «Без сумніву, глядачі дуже змінилися і стали куди сприйнятливішими до сучасної хореографії. В цілому за цей час інтерес до сучасного танцю зріс неймовірно. Я можу це спостерігати за тим, як збираються аншлаги на наші вистави. Інтерес глядачів свідчить про те, що загальна культура підвищується, і ми працюємо не даремно», – відзначив хореограф.

раду танцуют все 9

Визнання і слава – не головне для Раду Поклітару. Він упевнений, що найважливіше – це покликання людини. «Є чудова фраза у Гофмана: «У цьому житті треба робити тільки те, що дається тобі легко, але робити це треба з усіх сил». Я дотримуюся цього правила – ставлю номери і балети і щоразу стараюся, як дебютант», – поділився суддя «Танцюють всі!».

Читай також: Американський хореограф TOKYO розповів, як досягти успіху

Театр «Київ Модерн-Балет» зібрав під одним дахом талановитих танцівників. Не обійшлося і без випускників проекту. «У нас працюють фіналіст 5-го сезону Артем Шошин і фіналіст 8-го сезону Ілля Мірошниченко. Зараз це дуже досвідчені і професійні артисти», – розповів Раду Поклітару.

За кого на проекті вболіває авторитетний суддя, залишилося таємницею. Член журі шоу лише зізнався: «Я не можу вам сказати, за кого я вболіваю! Так я деморалізую інших учасників. Однозначно можу сказати, що за складом учасників це один з найсильніших сезонів за всю історію шоу. Цього року однозначно є на кого подивитися!».

1х

За матеріалом журналу «Ліза». Повне інтерв’ю вже можна прочитати на сторінках видання!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.