Танці. World of Dance

Американський хореограф TOKYO розповів, як досягти успіху в танцювальному шоу

9-ий сезону проекту «Танцюють всі!» особливий не тільки учасниками, а й суддями, які оцінювали майстерність танцівників 10 кастингів поспіль. На місці четвертого члена журі побували авторитетні фахівці своєї справи, одним з яких став американський хореограф TOKYO (Кевін Інує). В матеріалі ти дізнаєшся, як змінився танець за останні 20 років і що потрібно танцівникові, щоб потрапити у ТОП-100, на думку іноземного гостя.

TOKYO

Перше, на чому наголосив TOKYO, – на рівні українських танцівників. «Люди щиро закохані в танець. В Америці це величезна індустрія. Танець там – це робота. Як би сильно ми не любили свою роботу, ми змагаємося за вигіднішу і цікавішу пропозиція, втрачаючи справжню любов до танцю. Тут же люди щиро насолоджуються танцем, як на мене, це безцінно», – зазначив суддя шоу.

токио1

Американський хореограф також додав, що за останні 20 років ставлення до танцю у всьому світі змінилося. «Ще років 20 тому у нас була дуже жорстка специфікація, наприклад, виконавці класичного танцю не хотіли знайомитися з вуличними стилями і навпаки. Шоу «So you think you can dance» змінило спосіб мислення танцівників у всьому світу. Зараз ми бачимо, як бі-бої експериментують зі стилем контемпорарі, балетні танцівники пробують хіп-хоп. У цьому особливість шоу, яке відкрило очі дуже багатьом танцівникам на всю багатогранність танцю і змусило їх розвиватися технічно і артистично», – висловив свою точку зору TOKYO.

токио американский хореограф

Читай також: Хто з танцівників залишив проект після перших випробувань в сотні?

Враження від учасників у судді залишилося неоднозначне: «Коли людина виходить на сцену, ми хочемо побачити індивідуальність. Для мене це найголовніше. Крім того, я зіткнувся з тим, що багато хто виходить на сцену і показує нерідні стилі, щоб продемонструвати свою універсальність. Я б порадив приходити на кастинг з тим, що ти вмієш робити найкраще. Тоді ви дійдете до етапу, коли треба буде показати інші стилі. Але починати треба з того, в чому ви найсильніші».

За матеріалом cosmo.com.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.