Танці. World of Dance

Підсумки випуску: хто залишив проект після несподіваних випробувань?

Ось і закінчився ще один захоплюючий день для кращих танцівників країни. Цього разу правила шоу змінилися, і учасники повинні були змагатися в групах. Так, діти конкурували з дітьми, хлопці – з хлопцями, а дівчата – з дівчатами. Хто впорався із завданням? А хто залишив проект на півдорозі? Дізнайся в матеріалі.

жюри

Першими у випробуванні взяли участь діти. Всі, молодші за 16 років, потрапили до цієї категорії. Юних учасників чекало дуже цікаве і незвичайне завдання! Вони мали продемонструвати свою акторську майстерність, а щоб надихнутися на роботу, репетиція проходила у столичному театрі ляльок. Спочатку діти познайомилися з учителем з акторської майстерності – Мирославом. Він дав їм прості завдання, які розслабили учасників перед виходом на сцену. Майстер-клас з акторської майстерності перетворився в гучну дитячу гру!

Головне завдання, яке було перед конкурсантами, – самостійно підготувати акторський комедійний номер. Методом жеребкування учасники дізналися імена своїх персонажів і активно взялися реалізовувати свої ідеї.

танцуют все 9 дети

А ось глядачами лялькового театру стали незвичайні гості – визнані українські коміки і зірки проектів «МастерШеф», «Х-фактор», «Холостяк». Саме вони визначили героїв дня. Разом із зірковими гостями виступи учасників оцінювали наші незмінні судді – Тетяна Денисова, Влад Яма і головний комік проекту – Дмитро Танкович.

Подивившись всі номери, глядачі зробили свій вибір і відзначили кращих учасників, вручивши їм цукерки! У трійці фаворитів опинилися: Віка Родіонова, Нана Шишкіна і Архип Квасов. Перше місце зайняв маленький крампер, який втілив образ Дракули дуже переконливо, на думку залу. Хлопчик довів, що він – багатогранний танцівник. Окрім того, Архип здивував акторськими здібностями.

А ось залишила проект дівчинка, на яку в цей день судді покладали великі надії, – Даніелла Мусійко. Тетяна Денисова звернулася до танцівниці: «Одній учасниці дістався образ, який дуже їй пасував, і ми вирішили, що це 100-відсоткове попадання. Так вийшло, що не було ні комедії, ні кінцівки виступу. І найприкріше, що учасниця не скористалася цим приголомшливим образом. Сьогодні ми прощаємося з Даніеллою».

даниэлла мусийко танцуют все 9 покинула проект

Не менш дивовижним виявилося завдання для хлопців. Вони мали продемонструвати свою сексуальність і мужність у танці на пілоні! Одні учасники, почувши про це випробування, тріумфували, а другі – не знали, куди себе подіти від розчарування, адже похвалитися ідеальною спортивною статурою міг далеко не кожен з них, як і хорошою розтяжкою… Майстерності танцю на пілоні конкурсантів вчив екс-учасник 7-го сезону шоу «Танцюють всі!» Олег Татарінов. А ось суддями незвичайного конкурсу стали працівниці швейної фабрики! Також до них приєдналися українські зірки – світська левиця Світлана Вольнова, ведуча програми «Давай поговоримо про секс» Юлія Бортник і незмінна муза проекту – Тетяна Денисова.

Після всіх соло хлопців глядачки зробили свій вибір. Перше і друге місце, з різницею в один голос, зайняли Айхан Шінжін і Влад Літвіненко. Свою любов працівниці швейної фабрики віддали привабливому бурятові.

айхан шинжин танцуют все 9

«Нас сьогодні залише той, кому не вдалося до кінця витримати свій образ», – звернулася до учасників Тетяна Денисова. Зрештою додому поїхав Влад Псарюк.

Дівчата на своєму випробуванні потрапили до світу краси, стилю та високої моди! Кращих серед них визначав вог! Майстер-клас провела одна з кращих танцівниць цього стилю, екс-учасниця «Тнацюють всі! – 6» – Уляна Головій. Свої соло дівчата демонстрували у надзвичайно красивому місці – аеропорту Жуляни.

Уля и Лиля

Однак сюрпризи на цьому не закінчилися. Про додаткове ускладнення дівчатам оголосив фешн-гуру, суддя проекту «Супермодель по-українськи» Річард Горн. Він повідомив учасницям, що танцювати вони будуть на підборах. Для деяких дівчат така новина стала справжнім шоком. Також конкурсантки здивувалися, коли дізналися, хто ж оцінить їх сольники! А в суддівських кріслах на цьому випробуванні опинилися молоді курсанти. Саме вони визначили учасницю, яка впоралися із завданням, на їхню думку, найкраще. Вона отримала від хлопців рекордних 15 троянд! Переможницею стала проста дівчина з Троєщини – Люба Миронець. А ось до двійки гірших увійшли Маргарита Савеля і Катя Фірсова. Судді шоу вирішили, що проект має залишити епатажна Маргарита.

маргарита савлея танцуют все 9 вог

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.