Танці. World of Dance

Підсумки випуску: хто залишив проект після 2-го туру випробувань в сотні?

Другий тур випробувань в сотні підійшов до кінця. Танцівників, які продовжать боротьбу в шоу, залишилося ще менше. Не всім з них вдалося впоратися із завданнями і знайти порозуміння між собою. Хто ж залишив проект на півдорозі? А хто, навпаки, продемонстрував себе якнайкраще? Дізнайся в матеріалі.

Читайте також: Танцуют все 9 випуск 13 – хто пішов 25.11.2016

танцуют все 9

Кращі танцівники 9-госезону познайомилися з екс-учасниками шоу «Танцюють всі! – 8» – Ільдаром Гайнутдіновим і Анею Коростельовою. Юні танцівники провели майстер-клас для нових героїв проекту. Вони підготували для них зворушливу хореографію у стилі контемпорарі. Однак найцікавіше чекало на конкурсантів попереду – вони мали танцювати із зав’язаними очима. Після цього випробування додому поїхали: Влад Царьов, Аліна Шеріфова, Анна Куляшова та інші учасники.

влад царев покинул проект танцуют все 9

Ще одним завданням, якого конкурсанти чекали з усмішкою, стала робота в командах. Їх поділили на групи, в кожній з яких були представники одного стилю. Таким чином, утворилося 7 команд: хоперів, народників, танцівників джаз-фанку, брейкерів, дві команди з контемпорарі і група з необмеженим стилем. Всі учасники могли пропонувати свої ідеї та втілювати їх у життя. Однак знайти спільну мову одне з одним вдалося далеко не всім…

ночная хореография танцуют все 9

Так, наприклад, один з найсильніших танцівників сотні, Ізакеіль Корбалан, скористався своїм правом Золотого квитка і вирішив не допомагати команді у постановці номеру. Більше того, учасник й зовсім не виступав з колегами… Таке халатне ставлення дуже засмутило колектив. Зрештою, Іззі отримав догану від суддів і віддав Золотий квиток їм назад. Це означає, що учасник втратив свій головний привілей.

Изакеиль Корбалан танцуют все 9

Міхаль Пірог звернувся до Іззі: «Якщо ти професіонал, ти маєш поплакати і похворіти десь там за кулісами. А вийшовши на сцену, будь ласка, викладайся на всі 100%. Якщо ти цього не можеш зробити, забудь про кар’єру артиста і танцівника».

Після колективних випробувань проект залишили, без права станцювати соло за життя, юні учасниці: Саша Пінькас і Мілена Бабакехян.

Після того, як більша частина завдань минула, конкурсанти, які залишилися, підготували фінальні соло, які й визначили їх подальшу долю на проекті. Танцівникам, які продовжили шлях в шоу проекті стали: Емілі Москаленко, Вітя Біфрі, Стася Кожем’яко, Нікіта Мітрофанов, Кай Лінь, Міхай Унгуряну, Мікель Нокка, Богдан Урхов, Влад Литвиненко, Катя Фірсова, Айхан Шінжін, Валерія Бабаян, Олег Ковбасюк, Маргарита Савеля, Єва Уварова, Любов Миронець та інші талановиті учасники!

Любовь Миронец танцуют все 9

Дивись шоу «Танцюють всі! 9», адже далі буде ще цікавіше!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.