Танці. World of Dance

Учасник балету Світлани Лободи довів, що гідний місця у сотні

На кастинг шоу «Танцюють всі!–9» прийшов конкурсант, для якого бути на сцені – звична справа. Арсеній Перов – учасник шоу-балету відомої української співачки Світлани Лободи. Однак хлопцеві набридло бути постійно в тіні. Його мрія – реалізуватися як танцівник зі своїм ім’ям.

Читайте також: останній кастинг Танцюють всі 9 в Києві – чого очікувати

rutRfXpFhVM

Колега і близький друг Сені – учасник 7- сезону «Танцюють всі!» Назар Грабар. Саме він і прийшов підтримати учасника на кастингу.

«Концертів дуже багато. У Свєти постійно тури. Проте вся увага шанувальників дістається тільки Назару! Ми з хлопцями знущаємося, тому що самі заздримо…», – зізнався Сеня.

Також хлопець додав: «Я зрозумів, що хочу бути не просто запрошеним виступати зі Світланою. Зараз я хочу змінити все на щось більше. І це для мене може бути тільки «Танцюють всі!»

mNoOfB667fU

Як тільки колоритний учасник з’явився на сцені, судді відразу відзначили його зовнішній вигляд.

А ось запрошеному члену журі, Токіо, особливо сподобалися вуса конкурсанта. Учаснику вдалося відразу ж зав’язати з шановною суддівською четвіркою невимушену розмову і справити приємне враження.

QfupE81v8Yg

Соло Сені виявився не менш цікавим, ніж він сам. Токіо першим звернувся до конкурсанта: «Мені сподобалося, що хоч і не було диких танців, піруетів, стрибків, ви змогли привернути мою увагу. Вам всього лише 19, а у вас вже є впевненість і динаміка. Дуже музично!»

BK4Rk3a8Nlw

Також свою думку висловила чарівна Тетяна Денисова: «Захвалили колеги, таке рідко буває. Це було професійно і впевнено, а найголовніше – з гідністю. Такі хлопці нам потрібні тільки в сотні».

Читайте також: Підсумки кастингу: хто отримав Золотий квиток у Львові?

Дивіться виступ Арсенія Перова тут: 

Video: Учасник балету Світлани Лободи довів, що гідний місця у сотні

На кастинг шоу «Танцюють всі! – 9»прийшов учасник, для якого бути на сцені – звична справа. Арсеній Перов – танцівник шоу-балету відомої української співачки Світлани Лободи. Однак хлопцеві набридло бути постійно в тіні. Його мрія – реалізуватися як танцівник зі своїм ім'ям.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.