Танці. World of Dance

Син Тетяни Денисової вручив юній конкурсантці квиток у ТОП-100!

Для першої молодої учасниці у день кастингу зірки склалися найкращим чином. У зв’язку із запізненням Раду Поклітару на зйомку, яскравий танець 6-річної Ксенії довелося оцінити…синові Тетяни Денисової!

1

Четверте суддівське місце було пустим до тих пір, доки до Влада Ями не прийшла оригінальна ідея – запропонувати маленькому Льові стати членом журі на відкритті дніпровського відбору!

«Це людина, яка народилася в танці», – пояснив Річарду Горну Влад Яма.

Син авторитетної судді чудово знайомий з правилами проекту, тому всім підряд хлопчик не збирався роздавати квитки до сотні кращих танцюристів, однак вихід на сцену першої конкурсантки змінив серйозний намір Льови…Чарівна дівчинка вразила його лиш однією усмішкою! Як виявилося, вона – справжня крадійка чоловічих сердець, адже у школі у Ксенії багато кавалерів.

2

Читайте також: Самородок з Італії запалив на сцені «Танцюють всі – 9»

Дівчинка станцювала на сцені шоу так само ефектно, як і з’явилася! Її запальний джаз-фанк під динамічний трек «прокачав» як суддів, так і глядачів.

«Вона сама поки не розуміє, як добре танцює», – прокоментував виступ конкурсантки Влад Яма.

Важливу місію – вручити квиток до сотні кращих – отримав, звісно, наймолодший член журі Льова.

Дивіться, як це було: 

Video: Сын Татьяны Денисовой вручил юной конкурсантке билет в ТОП-100!

Для этой юной участницы в день кастинга звезды сложились наилучшим образом. В связи с опозданием Раду Поклитару на съемку, яркий танец 6-летней Ксюши пришлось оценить…сыну Татьяны Денисовой!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.