Танці. World of Dance

12-річна колега Лілії Ребрик змусила суддів змінити правила шоу

Вероніка Лук’яненко, незважаючи на такий юний вік, має значну фільмографію і навіть вже встигла зіграти разом з Лілією Ребрик.

При цьому Вероніка встигає займатися танцями і вокалом і таке завантаження, схоже, зовсім не виснажує повну сил дівчинку – навпаки, Вероніка з радістю віддає всі сили професійним хобі. Юній зірці довелося зіткнутися з нерозумінням і заздрістю однолітків, тим не менше, її це не зупиняє і вона готова підкорювати нову танцювальну вершину.ВероникаХіп-хоп, який Вероніка виконала на кастингу «Танцюють всі! -8», Настільки вразив суддів проекту, що журі погодилося змінити правила шоу і дати шанс дівчинці показати себе в сотні.

«Нам дуже сподобалося, як ти станцювала, – похвалила Вероніку Тетяна. – Багато дорослих танцюристів виходять на цю сцену і намагаються показати нам хіп-хоп. Але так амплітудно, так сильно, потужно і енергійно не танцював ще ніхто. Молодець! »

За який виступ Вероніка отримала квиток у сотню, незважаючи на свій юний вік? Дивіться у відео.

Video: 12-летняя коллега Лилии Ребрик заставила судей изменить правила шоу

Вероника Лукьяненко, несмотря на столь юный возраст, обладает внушительной фильмографией и даже уже успела сыграть вместе с Лилией Ребрик.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.