Танці. World of Dance

Даніель Сібіллі зізнався, що його серце вільне

Переможець “Танцюють всі-7» харизматичний італієць Даніель розповів, чому, незважаючи на вдалу кар’єру танцюриста його серце все ще вільно.

_Q2A7930

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влад Яма припускає, що переможцем цього сезону може стати дитина

Як багато повідомлень у соціальних мережах ти отримуєш?

Я отримую дуже багато повідомлень і мені дуже шкода, що я не завжди встигаю відповідати. Іноді мені пишуть російською або українською і я насилу розумію такі повідомлення. Але спасибі велике всім, хто мені пише. І, будь ласка, не ображайтеся за те, що я не завжди встигаю вам відповісти.

сообщения в соц сетях

Чи змінила тебе перемога у проекті?

Я та ж сама людина, якою і була до проекту. Моє життя змінилося, це правда, навіть ті ж соціальні мережі – я став отримувати набагато більше повідомлень. Так, цей досвід допоміг мені краще зрозуміти, як я збираюся прожити своє життя, але як людина я не змінився. Я брав участь у проекті не заради перемоги, я хотів, щоб про мене дізналися як про людину і як про танцюриста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Катя Клішина поділилася своїми враженнями від американської версії проекту

Чи є у тебе дівчина?

Ні, у мене немає дівчини – я постійно в роз’їздах і не можу довго залишатися на одному місці. Крім того, я боюся починати серйозні відносини – у мене був дуже важкий досвід розставання і тепер я з дуже великою обережністю ставлюся до нових стосунків. Мені хочеться приділяти якомога більше часу коханій людині, я хочу насолоджуватися кожною хвилиною поруч з нею, але, на жаль, з моєю роботою це зараз неможливо.

Повну версію онлайн-конференції дивіться тут:

Video: Даниель Сибилли признался, что его сердце свободно

Победитель «Танцюють всі-7» харизматичный итальянец Даниель рассказал, почему, несмотря на удачную карьеру танцора его сердце все еще свободно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.