Танці. World of Dance

Перетанцювати оригінал: номінанти станцювали «в чужому тілі»

В кінці цього тижня в номінацію потрапили шість учасників. На перший погляд просте завдання виявилося не без підступу, про який учасники дізналися вже на сцені.

Після випробування танго від Влада Ями в номінацію потрапили Назар Грабар, Надя Апполонова та Олена Ануфрієва. Колективним рішенням жіночої команди в номінацію папала Наташа Печірна, а Олег Татаринов і Саша Альшанов приєдналися до номінантам після танцювального марафону .

Умови соло за життя танцюристам оголосив Костянтин Томільченко. Учасників відразу насторожили підозріло прості правила танцю за життя – від них було потрібно всього лише поставити сильний танець, що розкриває їх найсильніші сторони.

Накопичена втома попередніх днів дала про себе знати і Олег Татаринов та Назар Грабар ніяк не могли знайти в собі сили, щоб поставити власні соло за життя.
Олег зізнався, що він виконавець, а не хореограф і ставити хореографію не може і не вміє. А Назар стверджував, що він вміє тільки фрістайлити і ставити хореографію для свого соло не буде.

До ранку Олег все-таки зібрався з силами і поставив своє соло, а ось Назар не відступив від свого рішення і на сцену йшов без заготовленої хореографії. Коли всі учасники виконали свої номери, судді оголосили головну складність цього випробування. Кожен учасник всього за три години повинен був повторити всю хореографію, манеру і стиль свого конкурента. Надя вчила соло Наташі, Альона – соло Наді, а Наташа намагалася повторити соло Олени. Така ж доля чекала хлопців: Саша розучував соло Олега, Назар соло Саші, а Олег повинен був відтворити соло Назара, яке той так і не поставив, вирішивши замінити його своїм фрістайлом.

Цього разу дівчата продемонстрували жіночу солідарність і показали злагоджену і результативну роботу. Учасниці як могли підтримували один одного, намагаючись за стільки короткий час навчити своїх конкуренток всім премудростям свого танцю.

А ось три хлопця ніяк не могли домовитися між собою і збирали злість і роздратування один на одного. Під кінець Назар постарався допомогти Олегу і, хоч і з запізненням, поставити своє соло. Завдяки такій допомозі соло Олега «в тілі» Назара вийшло дуже переконливим і своїм новим образом Олег нарешті зміг здивувати суддів.

Video: Перетанцевать оригинал: номинанты станцевали «в чужом теле»

В конце этой недели в номинацию попали шесть участников. На первый взгляд простое задание оказалось не без подвоха, о котором участники узнали уже на сцене.

[/ video]

& nbsp;

Хто не впорався з танцем «в чужому тілі» і покинув проект на цьому тижні? Дивіться у відео:

Video: Перетанцевать оригинал: номинанты станцевали «в чужом теле»

В конце этой недели в номинацию попали шесть участников. На первый взгляд простое задание оказалось не без подвоха, о котором участники узнали уже на сцене.

[/ video]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.