Танці. World of Dance

АНОНС: Відчайдушна боротьба кращих танцюристів країни захопить кожного!

Неймовірні випробування сьомого сезону будуть підвладні тільки самим сильним і витривалим танцюристам. Танець в повній темряві, музично-танцювальне шоу і багато іншого чекає учасників в цю п’ятницю, 14 листопада.

Вперше учасників чекає самий чуттєвий майстер-клас в їхньому житті. Атмосфера світанку, таїнства і плавних рухів контактної імпровізації занурить танцюристів у стан нірвани. Але завдання, з яким їм доведеться зіткнутися, вмить поверне їх з небес на землю. Адже здача вивченої хореографії, стане справжнім шоком для кожного. У повному мороці, не бачачи абсолютно нічого, їм належить станцювати запаморочливу постановку з партнерами, яких вони не зможуть побачити, а тільки відчути. І лише станцювавши свій танець, учасники зможуть дізнатися, з ким же вони танцювали. Завдяки спеціальним камерам судді зможуть спостерігати за всім, що відбувається в темній кімнаті. Кому ж з ваших улюбленців вдасться не заблукати в темряві і станцювати? А для кого софіти згаснуть, так і не встигнувши розжаритися до межі?

У сольному випробуванні учасникам належить тільки за одну ніч перевтілитися у своїх конкурентів. Чиє соло судді назвуть краще оригіналу? А хто з фаворитів провалить завдання?

Всеукраїнська прем’єра на проекті «Танцюють всі!». Танцювально-музичний напрям «стомп», яке вже встигло підкорити весь світ, вперше буде представлено в Україні. Успіх стомпу в його простоті на перший погляд, і неймовірно складній техніці створення танцювально-музичного шоу з підручних матеріалів і власного тіла. Двом командам ваших улюбленців належить створити повноцінне шоу, маючи тільки почуття ритму, музикальність, гору побутових предметів і власне тіло. Але двадцятці сьомого сезону буде підвладний новий виклик. І вражаючий результат шокує не тільки суддівську четвірку, а й саму досвідчену публіку. Однак у захоплюючому протистоянні переможе лише одна команда.

І подія, яка неодмінно буде обговорювати вся країна! Найскандальніші, епатажні, яскраві і провокаційні герої кастингів повернутися в проект, щоб у п’ятницю о 20:00 своїми запаморочливими танцями в дуетах з кращими танцюристами країни здійснити справжню танцювальну революцію!

Video: АНОНС: Отчаянная борьба лучших танцоров страны захватит каждого!

Танец в полной темноте, музыкально-танцевальное шоу и многое другое ждет участников в эту пятницу, 14 ноября.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.