Битва екстрасенсів

Ритуал на гроші від переможця «Битви екстрасенсів»

Переможцем 16 сезону наймістичнішого проекту країни «Битва екстрасенсів» став Сурен Джулакян. Ексклюзивно для сайту BITVA.STB.UA володар часу з Вірменії розповів, як залучити гроші. Читайте про ритуал у нашому матеріалі.

Для того, щоб залучити фінансову стабільність потрібно навчитися правильно розпоряджатися своїм часом, вміти планувати й закладати фундамент, на якому ви побудуєте міцний будинок, каже Сурен.

БЭ-финал-5-Сурен

«Не потрібно витрачати свій час на непотрібних та даремних людей, яким вам незручно сказати ні. Придбайте новий гарний зошит або щоденник й заплануйте бюджет на наступний рік: скільки ви плануєте заробити, як збираєтеся заробляти і куди витратите гроші. І не забуваємо, що ВСЕ пишемо в теперішньому часі від себе і без частинки «не» чи «ні», – радить екстрасенс.

Також переможець «Битви екстрасенсів-16» розповів про ритуал, який потрібно проводити на зростаючий місяць з першого числа будь-якого місяця.

деньги

«Фінанси залучити дуже легко – каже Сурен – Для цього необхідно придбати новий настінний годинники, вкласти в нього купюру грошей й вимовити слова: «Як тільки секундна стрілка зрушить з місця з даного моменту часу і до моменту зупинки годинника наказую купюрі (номінал і $ € £) ділитися і примножувати. З цього часу кожну хвилину і до повної її1 прояви. Нехай буде так!»

Бережіть себе й близьких!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: