Битва екстрасенсів

Найпопулярніші новорічні ворожіння

Переможець 16 сезону «Битви екстрасенсів» Сурен Джулакян розповів про найпопулярніші новорічних ворожіння, які ви зможете провести вже цієї новорічної ночі 2017 року.

новгодние гадания 2017

Бажання в келиху. Загадати бажання і написати його на листку, а потім спалити. Попіл насипати у келих з шаманським і випити до дна під час бою курантів.

Вітання від серця. Вітальні тости з побажаннями, сказані від щирого серця і з любов’ю.

Прикрашай та уявляй. Красива новорічна ялинка – символ року прийдешнього. Чим ретельніше і красивіше вона прикрашена, тим красивіше буде ваше життя. Починаючи з нижніх гілок ялинки, як символ найближчих подій, а на маківці найкрасивіша іграшка або зірка, як символ найзаповітнішого бажання. Прикрашаючи ялинки, візуалізуйте ваші заповітні мрії та бажання у ній.

Обереги. Новорічний оберіг, куплений або краще зроблений власними руками, який прикрасить ваш новорічний стіл. Не обов’язково щоб це був саме символ року, можна змайструвати красиве орігамі або зліпити щось з шоколаду або марципану, головне – щоб у це були вкладені позитивні думки і бажання.

Свічки. Вони можуть бути будь-якої форми та кольорів. Купуйте ті, що подобаються і не шкодуйте – нехай горять, особливо за святковими столом, бо вони всі ваші молитви, думки і побажання будуть піднімати вгору, всі ваші слова донесуть до Всевишнього!

З наступаючими святами!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: