Битва екстрасенсів

Прогноз на 2017 рік від переможця «Битви екстрасенсів-16»

Що ж нам принесе 2017 рік? Про це розповів переможець проекту «Битва екстрасенсів-16» Сурен Джулакян.

новый год 2017-1

«2017 рік – рік, який характеризується пізнанням світу через самого себе. Складний, неоднозначний, руйнівний може принести і щастя, якщо нести добро і світло, не озираючись. Рік – в якому особистість стане на перший план!» – каже ясновидець.

Фінанси. Стабільність буде відсутня увесь рік як в світовій економіці, так і в кожній конкретній сім’ї. Щоб забезпечити своє життя – плануйте. Викресліть з плану все, без чого ви легко обійдетеся. Будьте скромнішими у бажаннях і тоді кризи не торкнуться вас.

Здоров’я. Пам’ятайте, ваші спокійні нерви і душевна рівновага – запорука вашого здоров’я! Займіться дихальною гімнастикою, йогою, ушу. Прагніть до набуття внутрішньої рівноваги. Яка б навколо була нестабільність, головне – ваше здоров’я! Допоможіть своєму тілу й ви отримаєте віддачу, яку помітять і оточуючі, адже натхненність і здоров’я ходять рука об руку.

Кохання. Рік буде складний. Набагато більше розлучень і сварок ніж весіль. Намагайтеся зберегти те, що є. Якщо вам це вдасться, то сімейне благополуччя вже не покине вас. Якщо ви, все ж, не змогли вберегти, то не таїть злоби, підіть по-англійськи, тихо зачинивши за собою двері. Не соромтеся відкриватися коханим, не забувайте говорити про свою любов близьким.

Мир. Катаклізми, війни, зіткнення у 2017 році не уникнути. Але давайте пам’ятати про одне – кожна країна, як будь-який організм, складається з клітин – сімей, а кожна сім’я – з окремих людей. Давайте не показувати пальцем на інших й питати, чому йому можна, а мені не можна. Давайте почнемо з себе. Якщо кожен з нас на мить замислиться, то, можливо, хтось комусь не зіпсує настрою, хтось не вистрілить і батько, брат, чоловік живими повернутися додому, хтось не скаже «пли» і якийсь конфлікт потухне, не встигнувши розгорітися.

Читайте також: прогноз на 2017 рік від Велени Кармизової

Бережіть себе та близьких! З новим роком!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: