Битва екстрасенсів

Вітання від Хаяла Алекперова з Новим 2017 роком!

Ось і прийшов Новий 2017 рік! Кожен з нас із завмиранням серця чекав цього свята, щоб відкрити нову сторінку в своєму житті. Двічі переможець та суддя «Битви екстрасенсів», експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», ясновидець та астролог Хаял Алекперов від чистого серця привітав усіх зі святами, що настали!хаял-главная

«Мені дуже хотілося б, щоб рік Вогняного Півня став для кожного роком успіхів, злетів і довгоочікуваних звершень. Роком, в якому збудуться найзаповітніші мрії. Роком, в якому не буде місця негараздам, труднощам, хворобам та поганому настрою. А любов стане головною силою, яка рухає нашими вчинками. Адже там, де є це прекрасне почуття, не залишається приводів для заздрощів і злоби. І я щиро бажаю всім, щоб у ваших душах цвіла Любов. Любов до Бога, до своєї країни, до своїх близьких людей, до справи, якою займаєтеся і до самого себе!

Бажаю, щоб кожен день приносив яскраві емоції, натхнення і бажання творити, розвиватися і ставати ще кращими. Нових ідей, сміливих планів та вдалих шансів. Нехай фортуна супроводжує вас на кожному кроці. Нехай рідна домівка завжди буде повною чашею, де панують мир та злагода. Достатку, добра й душевної гармонії.

Вірте у себе та у своє щастя, і я впевнений, що у 2017 році воно не змусить себе чекати!

Щиро ваш, Хаял Алекперов»

З новим роком!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: