Битва екстрасенсів

Хаял Алекперов: Новий рік для мене – уособлення чародійства та магії

Член журі та двічі переможець «Битви екстрасенсів» в Україні, експерт програми «Слідство ведуть екстрасенси», астролог та ясновидець Хаял Алекперов розповів, як планує відзначати Новий 2017 рік і які в його родині існують традиції. 

«За традицією, за кілька днів до святкування я лечу до себе на батьківщину в Азербайджан, де з ранку, 30 грудня в молитві налаштовуюся на наступний рік. Бог допомагає мені побачити події нового року, які пов’язані зі мною і моїми близькими. Я завжди намагаюся вберегти їх від можливих проблем і пригод в майбутньому. Для мене це дуже важливо. І якщо потрібно, для них і для себе я проводжу в цей день захисні ритуали. На наступний день 31 числа купую солодощі і йду на цвинтар пом’янути і подякувати своїм покійним родичам».

Экстрасенс Хаял Алекперов

Экстрасенс Хаял Алекперов

Для Хаяла Алекперова Новий рік ще з дитинства був уособленням чародійства та магії доль. Тому ясновидець побажав усім телеглядачам і користувачам сайту СТБ виконання найзаповітніших бажань: «Бажаю, щоб ваш світ навколо став яскравішим, а в житті відбувалися тільки приємні і незабутні моменти. З новим роком!»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: