Битва екстрасенсів

Ведущий Павел Костицын на Хэллоуин одевает костюм Адама

Хеллоуїн – свято для українців ще зовсім нове і не до кінця розгадане. Однак 31 жовтня – цього день відзначають Хеллоуїн – стає все популярнішим серед жителів нашої країни. Як же його відзначає ведучий наймістичнішої програми країни «Битва екстрасенсів» Павло Костіцин. Про це він ексклюзивно розповів сайту STB.UA.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Друзья закатали в бетон 16-летнюю модель из Запорожья

Павло, 31 жовтня весь світ святкує Хеллоуїн. Як відзначаєте його ви?

Так сталося, що це новомодне свято збіглося з днем народження моєї мами. Тому ніяких особливих урочистостей з цього приводу немає, крім святкування дня народження найулюбленішого і найдорощої для мене людини. Тому Хеллоуїн для мене – це зворушливе і нудне чекання півночі, аби першим зателефонувати й привітати маму з днем народження. Після цього я вмикаю телевізор, дивлюся якесь жахіття для того, щоб перейнятися духом Хеллоуїна, переодягаюся у святковий костюм – це костюм Адама – і лягаю спати (Сміється). Ось так я відзначаю це свято.

Павло Костіцин

Павло Костіцин

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Украинский футболист потерял память в результате травмы

Розкажіть найстрашнішу або найсмішнішу історію, яка з вами трапилася цього дня.

Найсмішніша історія – це, напевно, коли одного разу, в юності, я так відзначив це свято, що не пам’ятаю найстрашнішої історії пов’язаної з Хеллоуїном (Сміється). Відтоді я більше так не роблю, щоб не трапилося нічого страшнішого, ніж те, про що нам розповідають, що відкриваються портали, виходять темні сили й так далі (Посміхається).

Павло Костіцин

Павло Костіцин

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: На этой неделе не влезайте в авантюры

У програмі «Битва екстрасенсів» вам доводиться спілкуватися з представниками і темних і світлих сил. Кому більше віддаєте перевагу?

У 1975 році – в рік свого народження – я був таємно хрещений. Всім серцем я вірю в господа Бога і тому зі світлими силами, безумовно, дружу. Але у кожного з нас є темна половинка. У когось вона лежить глибше, а у когось ближче до поверхні. Авжеж і у мене вона є. І зі своїми демонами я, як і будь-який смертний, борюся і не тільки в ніч Хеллоуїна.

Олена Курилова, Павло Костіцин, Хаял Алекперов та часта гостя програми Битва екстрасенсів Ольга Сумська

Олена Курилова, Павло Костіцин, Хаял Алекперов та часта гостя програми Битва екстрасенсів Ольга Сумська. Фото із сомереж

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Члены жюри проголосовали против самой красивой ясновидящей

Але в «Битві екстрасенсів» ви не можете уникнути спілкування з представниками темних сил.

Так, це так. У кожної людини є ангел хранитель. Відкрию вам таємницю – у мене їх два (Посміхається). Саме тому мені легко спілкуватися з учасниками.

Про те, як ви відзначаєте свято Хеллоуїн або про історії, які з вами траплялися цього дня, ви можете поділитися в коментарях до цієї статті. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: