Битва екстрасенсів

ШОК! Екстрасенси: «До вбивства подружжя з Донецька може бути причетний колишній Президент країни»?

Цього тижня дев’ять учасників 14-го сезону «Битви екстрасенсів» розслідуватимуть нез’ясовне і моторошне захворювання 33-річної мешканки Донецька Ірини Гречко. Жінка вже кілька років мучиться від нестерпного болю у всьому тілі. Лікарі не можуть пояснити причину захворювань. Ясновидці стали єдиною надійною родини Гречко.

Справжнім шоком стало те, що екстрасенси знайшли зв’язок захворювання жінки з найжорстокішим подвійним вбивством сестри Оксани та її чоловіка Сергія.

«Це було резонансне вбивство. В голові не вкладається, за що і хто міг вчинити таке?» – досі не можуть повірити в те, що сталося сім’я Гречко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За гріхи предків дівчина ледь не розплатилася життям дочки

Чоловік сестри працював головним бухгалтером «Донецьквугілля», якому підпорядковувалися до десятка вугледобувних шахт. Але в останній рік чоловік займався власним бізнесом – продавав гірничодобувну техніку. Хотів почати готельний бізнес в Криму. Вбивць подружжя досі не знайшли.

«Сережа вклав просто божевільні гроші у «Криворіжсталь». І, наскільки нам відомо, це він зробив під тиском», – кажуть родичі загиблих.

«О Боже, я бачу дуже багато крові і два трупа! – розповіла екстрасенс Джулі Мак-Кензі – Бачу дві причини, через що це сталося – гроші і дуже важливі документи. Це як помста чиновників і до цього причетний «король, якого зкинули!»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Краху лайнера «Адмірал Нахімов» неможливо було уникнути

«Їх убили за замовленням. Замовник займав якийсь високий пост …. Як цар! Найстрашніше те, що він просто йшов по трупах на сяючий трон, а трон то опинився на крові!» – розповіла ясновидиця Ірина Богданова.

«Я знаю хто це!» – раптово для всіх сказала мати Ірини і убитої Оксани.

Про що говорить ясновидиця? Невже мати Ірини впізнала вбивцю дочки? І нарешті – як вбивство сестри героїні може бути пов’язано з її моторошними болями?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Ясновидцям зав’яжуть очі, заведуть їх у темну кімнату і зачинять двері. В темряві у нормальної людини загострюється відчуття страху і паніки. Як правило, люди не можуть поворухнутися, а як поведуться екстрасенси? Чи не спутають вони свій страх, з почуттям страху людей, які знаходяться у цій кімнаті?

Ясновидцям зав'яжуть очі, заведуть їх у темну кімнату і зачинять двері.

Ясновидцям зав’яжуть очі, заведуть їх у темну кімнату і зачинять двері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екстрасенси знайшли вбивцю вагітної дівчини

«Я відчуваю різкий і неприємний запах. Це емоція страху. Це люди, які живуть у страху і не можуть позбутися його ні вдень, ні вночі», – розповіла Галина Потоцька.

«У мене відчуття ніби ця кімната заповнена павутинням», – каже ясновидиця Анна Васильченко.

«Ось начебто гудуть оси – розповіла про свої відчуття Ірина Богданова. – Я розумію, що ви в змозі притягти сюди навіть вулик».

Що ж об’єднує героїв цього випробування між собою – дізнаєтеся вже у неділю, 9 листопада, о 19:00 в програмі «Битва екстрасенсів» на СТБ. Не пропустіть!

Video: Экстрасенсы: «К убийству супругов из Донецка может быть причастен бывший Президент страны»?

Настоящим шоком стало то, что экстрасенсы нашли связь заболевания женщины с жесточайшим двойным убийством сестры и её супруга...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: