Битва екстрасенсів

Телеглядачі підклали свиню екстрасенсам

Цього літа телеглядачі просто завалили редакцію «Битви» листами. Кожен пропонував свій спосіб перевірки надвідчуттів екстрасенсів.

«Ідей було безліч. – розповідає ведучий і член журі Павло Костіцин – Хтось хотів, аби ясновидці шукали голку в стозі сіна, хтось – заначку чоловіка в городі (Сміється). А ось дві сестри з київської області запропонували екстрасенсам знайти свиню».

Саме до них у гості й вирушила знімальна група разом з екстрасенсами, аби провести випробування. А полягало воно в наступному: людям, що володіють надможливостями, запропонували спробувати знайти живу свиню. Здавалося б, що тут складного? Звичайне завдання для екстрасенса з пошуком живої енергії. Але, не тут-то було … Творці шоу вирішили ускладнити випробування. Вони записали, як хрюкає порося, і транслювали цей звук через колонки з різних куточків двору, де проходили кастинг учасники.

Сюди відправилися екстрасенси проходити випробування

Сюди відправилися екстрасенси проходити випробування

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік пропустив через себе 500 вольт, аби перевірити здібності екстрасенсів

Всі жителі села з нетерпінням чекали приїзду СТБ, а особливо екстрасенсів. Кожен з них хотів на власні очі побачити їх і переконатися, що вони дійсно володіють надздібностями.

Однак не кожен, з присутніх на знімальному майданчику глядачів, був готовий до того, аби особисто зіткнутися з представниками темних сил:

Чорний маг не на жарт налякав мешканців села

Чорний маг не на жарт налякав мешканців села

«Я боюся таких людей. Мертвих не боюся, а таких – боюся».

«Це жах! Кошмар якийсь. Треба попереджати людей».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На кастинг екстрасенси принесли свічку-фалос, пили кров і привели духу

Вот таких милых поросят искали экстрасенсы

Ось таких милих поросят шукали екстрасенси

Чого так рознервувалися глядачі на кастингу? Що про життя жінок, які придумали випробування розповіли екстрасенси? Хто з учасників найбільше вразив своїми здібностями жителів маленького села? Ну і нарешті – кому з екстрасенсів вдалося відшукати справжнє, живе порося?

Про це та багато іншого ви дізнаєтеся, подивившись випуск проекту «Битва екстрасенсів-14» ПРЯМО ЗАРАЗ на нашому сайті:


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: