Битва екстрасенсів

Жюльєт Бінош, колючий дріт, військові з автоматами та смертельна небезпека

У неділю, 6 жовтня, о 19:00 на телеканалі СТБ прем’єра довгоочікуваного проекту «Битва екстрасенсів. Чоловіки проти жінок»! У прем’єрному випуску 276 учасників з усього світу, що володіють надможливостями, очікують нелегкі та небезпечні випробування, які вони повинні будуть пройти, аби опинитися в числі учасників «Битви». У 12-му сезоні екстрасенси тільки одним поглядом будуть переміщати предмети, долати смертельну смугу перешкод, розкривати гучні кримінальні справи, а також відкривати таємниці світових зірок.
На перше випробування всіх екстрасенсів відвезли на військовий полігон, територія якого обгороджена колючим дротом та охороняється бійцями спецназу. Завдання ясновидців – відчути, що відбудеться на цьому полігоні, рівно о шостій годині вечора.
«Я відчуваю, що має статися щось погане, тому що у мене вже було два негативні знака – порвалися намиста і з кільця випало око», – поділилася своїми відчуттями екстрасенс з України.
Яке надзвичайна подія мало не поставила під загрозу проведення випробування? Що очікує ясновидців на військовому полігоні – боротьба на життя чи смерть?

У другому випробуванні екстрасенсів привезли в куточок української природи, архітектури та побуту, де ще збереглися народні традиції та звичаї – в музей під відкритим небом «Мамаєва слобода». Там їм необхідно було серед шести однакових на вигляд глечиків знайти живу енергію.
«В Індонезії на одному з островів є такий звичай. Коли людина вмирає, його не закопують в землю, а прив’язують до дерева на вершині скелі. За кілька днів тіло висихає та перетворюється на мумію. Коли я була маленькою, я потрапила на цей острів. Бродила між мертвими та вперше відчула неживу енергію. Тепер, коли мені доводиться з нею працювати, я просто згадую ті відчуття. І якщо я відчуваю щось схоже – переді мною точно щось неживе чи мертве!…» – розповіла перед початком випробуванням учасниця з Індонезії.
Що це за жива енергія? Чи небезпечна вона для екстрасенсів? Хто з них зможе відчути глечик, у якому її немає? А також, до яких методів вдавались учасники, аби позбутися конкурентів і до чого це призвело?
Традиційне третє випробування – «Містер Ікс». Зірковим гостем програми цього разу стала знаменитість світового масштабу, найбільш високооплачувана актриса Франції, яка входить до десятки найкрасивіших жінок планети, неперевершена Жюльєт Бінош. Вона ніколи не дає інтерв’ю, не любить з’являтися на публіці, а особисте життя приховує за сімома замками. Проте актриса зізналася, що її зацікавив український проект, так як у Франції подібних телешоу немає:

«Це так інтригує. Тому я сюди й приїхала!»


Хто з ясновидців зміг відчути, хто ховається під маскою «Містера Ікс»? А також, які таємниці світової зірки вони розкриють на всю країну?
Також у програмі:
Хто і якою правдою більше всіх вразив французьку актрису Жюльєт Бінош? Чому на одне з випробувань довелося викликати наряд міліції? Які магічні пастки ставили своїм конкурентам учасники і до чого це призвело? А також найголовніше, хто з 276 ясновидців пройшов усі випробування, і буде продовжувати боротьбу за звання найсильнішого екстрасенса 12-го сезону «Битви»?
Про це та багато іншого ви дізнаєтеся вже цієї неділі, 6 жовтня, о 19:00 в програмі «Битва екстрасенсів. Чоловіки проти жінок» на телеканалі СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: