Битва екстрасенсів

Хто став найслабшим учасником тижня?

У неділю, 3 листопада, о 19:00 в ефірі телеканалу СТБ глядачі спостерігали за тим, як десять найсильніших ясновидців дванадцятого сезону «Битви екстрасенсів» змагалися за право залишитися на проекті і продовжити боротьбу за звання найсильнішого. Однак, не всі змогли впоратися з випробуваннями цього тижня.
Цього разу екстрасенси відчули те, що переживає людина, коли в нього стріляють. Учасники стали живим мішенями у випробуванні зі зброєю. Вони повинні були відчути на якій з п’яти гвинтівок присутня енергетика людини. Не всім вдалося пройти випробування успішно, проте були екстрасенси, які змогли здивувати своїми здібностями не тільки присутніх на майданчику людей, але також і суворих суддів.
У другому випробуванні екстрасенси допомогли розібратися в проблемі 27- річній киянці Карині Зінкевич, яка страждає на лунатизм.
На думку суддів менш всіх інших з поставленими завданнями впорався Сергій Гончаров.
«Хочу побажати всім удачі. – Сказав на прощання бойовий маг з України – Цей проект приніс мені багато досвіду. Дякую всім! Всім намасте!».
А ось найсильнішим екстрасенсом тижня судді оголосили медіума з Казахстану Ділар Сапарову.
Чим будуть дивувати екстрасенси наступного разу – ми дізнаємося вже за тиждень. А поки сайт STB.UA пропонує подивитися цей випуск проекту ще раз ТУТ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: