Битва екстрасенсів

Ясновидці відчули на собі, що відчуває людина, коли в неї … стріляють, і спробували допомогти дівчині-сновиді

Цієї неділі, 3 листопада, о 19:00 десять найсильніших ясновидців 2013 змагатимуться за право продовжити боротьбу. Нагадаємо, що вже два ясновидців залишили проект. Чиї ряди порідіють цього разу – чоловіків або жінок? Боротьба в самому розпалі!
Цього разу ясновидцям доведеться відчути на якій з п’яти гвинтівок присутня енергетика людини. На вигляд всі гвинтівки однакові та відрізнити пристріляну зброю від нової на око не під силу навіть професійному снайперу. Чи вдасться це зробити ясновидцем? А перевіряти чи правильний вони зробили вибір, будуть шляхом стрілянини обраної гвинтівки по мішені. Мішенню виступлять … самі екстрасенси!
«Я вам присягаюся, у мене все життя пронеслася перед очима, поки я там стояла під прицілом», – каже медіум з Казахстану Ділар Сапарова.
Хто з екстрасенсів зможе пройти це випробування, а хто опиниться в аутсайдерах – дізнаємося зовсім скоро.
У другому завданні екстрасенси спробують допомогти 27-річній киянці Карині Зінкевич. Жінка страждає на лунатизм.
«Люди, які страждають від нічної ходьби, здійснюють якісь рухи, у них можуть бути відкриті очі, вони навіть можуть відповідати на прості запитання. Але при цьому той стан, в якому знаходиться їх організм, головний мозок, центральна нервова система, відповідає сну. – Каже Зінаїда Рожкова, кандидат медичних наук – Такі люди сплять і коли їм розповідають, як вони себе вели і що робили, вони не пам’ятають. Є ось така сплутаність свідомості».
Чи не щоночі життя цієї жінки висить на волосині. Тиждень тому прогулянка у сні обернулася для неї справжньою трагедією!
«Останні 7-8 місяців я могла заснути в своєму ліжку, а прокинутися серед ночі посеред коридору чи у ванній кімнаті. Було таке, що прокидалася від того, що мені холодно. Коли прокинулася, то зрозуміла, що стою в під’їзді. – Розповіла Карина знімальній групі проекту – А одного разу сталося таке, що змусило мене дуже сильно злякатися. Я прокинулася у полісаднику, під балконом. Була вся подряпана та побита. Я впала на чагарник і він пом’якшив падіння».
Кращі столичні медики – невропатологи та психологи розводять руками. У медицині такого діагнозу, як лунатизм, – не існує. Остання надія жінки – екстрасенси.
«Я дивлюся на вас і бачу одну і ту ж страшну картину: вам зав’язують руки за спину і кудись ведуть … Так зазвичай ведуть смертників на страту», – розповіла Карині про своє бачення ясновидиця із США Вероніка Герман.
Що за моторошну картину побачив екстрасенс, і про яку страту йдеться? Що відчули інші учасники «Битви»? І чи змогли вони допомогти жінці? А також, хто цього разу виявився найслабшим учасником тижня – дізнаєтеся вже цієї неділі, 3 листопада, о 19:00 у програмі «Битва екстрасенсів. Чоловіки проти жінок» на СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: