Битва екстрасенсів

У новому сезоні проекту знову змагатимуться чоловіки та жінки

Шостого жовтня в ефірі телеканалу СТБ стартує 12 сезон популярного телевізійного проекту «Битва екстрасенсів».
За 11 сезонів проекту «Битви екстрасенсів» його учасники допомогли виявити маніяка, який полював на дівчат, завдяки екстрасенсам оправдали людину, яку несправедливо звинуватили у вбивстві, також були випущені на свободу невинно засуджені люди. Ясновидці допомогли у розкритті багатьох кримінальних справ.
І ось вже зовсім скоро, 6 жовтня, нові учасники вже 12-го сезону проекту будуть боротися за право називатися найсильнішим ясновидцем 2013 року. За звання найсильнішого боротимуться представники Монголії, Хакасії, Індії, США, Ісландії, України, Індонезії, Швеції, Польщі, Латвії, Ізраїлю.
«Кожен з учасників по-своєму унікальний, кожен привіз знання своєї країни. Знання – найсильніша зброя, тому бої будуть нелегкими», – розповіла головний режисер та керівник проекту Віра Бріскорн.
«Битва екстрасенсів-12» продовжить тематику минулого сезону – протистояння чоловіків та жінок. Нагадаємо, що в 11-му сезоні проекту перемогу здобула медіум і ясновидиця з Шотландії Джун Філд.
«11- й сезон «Битви» розкривав найперший конфлікт людства – конфлікт чоловіків та жінок. Судячи з того, що відбувається на знімальному майданчику, конфлікт не вичерпано! У минулому сезоні перемогу здобула жінка. Чоловіків це не влаштовує, і битва продовжується!» – каже керівник проекту.
Які випробування чекають цього разу на учасників, а головне – чи зможуть чоловіки довести, що вони сильніші – дізнаєтеся вже зовсім скоро. Не пропустіть, 6 жовтня, новий – 12-ий сезон найпопулярнішого містичного проекту України «Битва екстрасенсів» тільки на СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: