Зважені та щасливі

Чому низ живота худне гірше, ніж його верхня частина?

Кожна дівчина мріє стати володаркою ідеального підтягнутого живота. Але часто, беручись за тренування, ми помічаємо,  що верхня частина худне досить легко. Чого не скажеш про нижню, і цьому є пояснення. Ведуча проєкту «Зважені та щасливі»-9 Аніта Луценко розповіла, чому так відбувається. Детальніше читайте у матеріалі.

живот

Більше на тему: Комплекс вправ для сідниць і стегон від Марини Боржемської

Чому низ живота худне гірше, ніж його верхня частина

  1. Качаючи прес, ви качаєте весь прямий м’яз живота (вій суцільний від лобка до грудини), а не його верх або низ. Тому для жінки наявність невеликої кількості жиру в нижній частині природно.
  2. Є поняття «жирової пастки». Це ділянки жиру, де більше переважають альфа-рецептори, у цих місцях гірше кровопостачання. Там повільніше відбувається «метаболізм». Це в основному низ живота, стегна і сідниці. У когось це ділянка над колінами або литки. Вони більше визначаються генетично: у мами руки товсті у дочки теж. З цих місць жир йде в останню чергу і вони худнуть найгірше. Однак не можна стверджувати, що це невиправно. Але тут важливіше харчування, ніж вправи!
  3. На ці місця добре застосовувати місцеве поліпшення кровопостачання масажі, щітки, лімфопресорна терапія.
  4. Вправи ж краще робити на всі групи м’язів, особливо великі (ноги, спина), а не тільки проблемні, щоб організм в цілому більше витрачав калорій.
  5. Обов’язково необхідно зменшити хронічний стрес, водночас збільшити кількість гострого стресу з якісним відновленням після нього. «Гострий стрес» це спорт, аутофагія (16/8, наприклад), загартовування, періодичне зменшення калорійності хоча б до одного прийому їжі або його пропуск.

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.