Зважені та щасливі

Комплекс вправ для сідниць і стегон від Марини Боржемської

Тренер проєкту «Зважені та щасливі»-9 Марина Боржемська продовжує ділитися вправами на різні групи м’язів. У цьому матеріалі ви знайдете комплекс занять, які підтягнуть ваші сідниці та стегна. Виконувати їх можна у домашніх умовах без спортивного інвентарю. Детальніше дивіться у відео від Марини Боржемської.

марина боржемская

Вправа для стегон і сідниць № 1:

Розмістіть спортивну резинку вище колін (якщо у вас її немає, можете виконувати вправу без неї). Ляжте на лівий бік, упріться на зігнуту руку у лікті. Ноги зігніть у колінах і починайте повільно піднімати праву ногу. Поверніться у вихідне положення і підніміть гомілку, натягнувши носок на себе. Виконавши 20-30 разів по 3-4 підходи, змініть бік і повторіть на ліву ногу.

Більше на тему: Комплекс вправ для ніг від Марини Боржемської

Вправа для стегон і сідниць № 2:

У такому ж вихідному положенні, починайте відводити ліву ногу вгору. Слідкуйте за тим, щоб нога опускалася повільно, а м’язи при цьому не розслаблялися. Виконавши 20-30 разів по 3-4 підходи, змініть бік і повторіть на праву ногу.

Вправа для стегон і сідниць № 3:

Прийміть положення лежачи на спині, ноги зігніть у колінах. Резинку розмістіть вище колін. Починайте піднімати таз вгору, фіксуючи його положення на найвищій точці на кілька секунд. Виконайте 20-30 разів по 3-4 підходи.

 «Хто хоче гарні сідниці та стрункі ніжки? Не соромимося, виконуємо комплекс», додала Марина Боржемська.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Боржемская-Узелкова Марина (@uzelkova.marina)

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.