Зважені та щасливі
Аніта Луценко

Ведуча «Зважені та щасливі»-9 (2019 рік)

Майстер спорту

Срібна чемпіонка Європи зі спортивної аеробіки

Багатократна чемпіонка України з аеробіки

Професійна тренерка

Есперт здорового способу життя

Освіта:

Аніта закінчила Національний університет фізичного виховання і спорту України за спеціальністю «Олімпійський і професійний спорт».
Після отримання ступеня бакалавра спортсменка закінчила магістратуру за фахом «Теорія і методика організації спортивних подій».

З чотирьох років Аніта відвідувала гімнастику у школі Дерюгіних. Заняття спортом не були простим хобі, а переросли у справжню професійну діяльність. З 10 років спортсменка почала активно брати участі у різних українських та європейських чемпіонатах. Як результат Аніта стала майстром спорту з аеробіки та срібною чемпіонкою Європи.

Крім спорту, майбутня зірка відвідувала танцювальні гуртки у колективі «Візінова». Також дівчина тривалий час брала участь у шоу-балеті Костянтина Томільченка, адже танці були невід’ємною частиною дитинства.

Кар’єра:

У 2011 році Аніта Луценко стає тренером вже не тільки у рамках спортивних заходів, а найвідомішим гуру зі схуднення на всю країну. Участь у проекті «Зважені та щасливі» допомагає спортсменці стати впізнаваною на всю Україну. П’ять сезонів поспіль тренерка успішно допомагає учасникам худнути і досягати бажаних результатів.

А вже пізніше, Аніта стає ведучою цього ж шоу. Після невеликої перерви успішна телеведуча, тренерка та інструкторка повертається у роль ведучої нового сезону проєкту «Зважені та щасливі»-9.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.