Зважені та щасливі

Аніта Луценко: Всі хочуть бути стрункішими за норму

Ведуча нового сезону проєкту «Зважені та щасливі» Аніта Луценко знає все про гарну фігуру. Однак гуру здорового способу життя стверджує, що в Україні багато дівчат хочуть схуднути, маючи прекрасну вагу. У чому ж проблема масового прагнення до надмірної худорлявості, розповіла Аніта Луценко.

анита луценко

Професійна спортсменка, тренер, а також ведуча Аніта Луценко з першого сезону проєкту «Зважені та щасливі» спостерігає за життям людей із зайвою вагою. На шоу приходять учасники, які дійсно потребують допомоги, адже не можуть самостійно схуднути. Однак парадокс у тому, що прагнення до стрункого тіла відчувають не тільки люди з вагою понад 100 кілограмів.

Більше на тему: Марина Боржемська: Перемога буде за мною

Аніта Луценко стверджує, що більшість дівчат в Україні сідають на дієти, володіючи при цьому нормальним і навіть правильним індексом маси тіла. Але багато хто продовжує гнатися за модельними стандартами краси, які не відповідають нормі.

анита луценко

Також ведуча додала, що бажання схуднути і постійні дієти перетворилися на необхідність, яка стала нарівні з чищенням зубів. Аніта вважає, що це неправильна і ненормальна оцінка своєї зовнішності. Куди важливіше бути у гармонії з собою і своїми думками, ніж з втраченими кілограмами, але в постійному нервовому напруженні.

Більше на тему: Аніта Луценко: біографія ведучої проєкту «Зважені та щасливі»-9

А ось учасникам дев’ятого сезону проєкту «Зважені та щасливі» точно потрібна допомога! І вже зовсім скоро ведуча поділиться своїми знаннями, як попрощатися з ненависними зайвими кілограмами. Не пропустіть!

Більше читайте в інтерв’ю Аніти Луценко для сайту «ZNAJ.UA»

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.