Зважені та щасливі

Марина Боржемська: Перемога буде за мною

Марина Боржемська вже вкотре виконує роль головного тренера проєкту «Зважені та щасливі». У 9-му сезоні жінка знову береться за роботу над учасниками, які страждають від надмірної ваги. Цього року її суперником став Іраклі Макацарія. Що про це думає Марина Боржемська – читайте у матеріалі.

марина боржемская

Інтерес до нового сезону проєкту «Зважені та щасливі»-9 зростає. І це не дивно, адже серед тренерів з’явився вельми харизматичний, впевнений у собі та успішний Іраклі Макацарія.

Більше на тему: Олена Шоптенко і Максим Єжов прийшли на «Зважені та щасливі»-9

Це аніскільки не лякає постійного тренера Марину Боржемську, яка неодноразово приводила свої команди до перемоги. Жінка знає, що таке тренування, правильне харчування і дотримання режиму. А в поєднанні з правильним психологічним підходом до своїх підопічних – це завжди забезпечувало величезний успіх. Саме у цьому і полягає професіоналізм жінки!

марина боржемская и иракли макацария

Відомо точно, що Марина не боїться конкуренції. Тренер додала, що поважає Іраклі, тому змагатися буде набагато цікавіше. Особливо, якщо врахувати те, як сильно не любить програвати новий тренер. І незважаючи на весь шарм, яким вміло користується Іраклі, Марина впевнено тримає курс на перемогу.

«Я знаю свої здібності і розумію: перемога буде за мною», – прокоментувала Марина Боржемська.

Не пропустіть дев’ятий сезон проєкту «Зважені та щасливі» на телеканалі СТБ!

Повне інтерв’ю читайте на сайті журналу «ELLE»

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.