Зважені та щасливі
Іраклі Макацарія

Дата і місце народження: 24. 03. 1985 р. Батумі

Освіта: середню школу закінчив у США, а вищу освіту здобув у Тбілісі в Кавказькій школі бізнесу за спеціальністю «Маркетинг».

Кар’єра: працював у таких сферах, як: будівельний і банківський бізнес, фешн-індустрія, рекламний бізнес (міжнародне рекламне агентство JWT Metro). Однак Іраклі зрозумів, що бажає пов’язати своє життя зі світом кіно. У 2013 році заснував продакшн-компанію Maq Entertainment, яка стала першою компанією, що почала співпрацю з Боллівудом. Саме ця компанія відкрила грузинський ринок для зйомок кіно і реклами.

Іраклі – успішний бізнесмен, який поєднує розвиток власної справи з участю у різних українських шоу. У 2019 чоловікові запропонували зайняти почесне місце тренера у найвагомішому проекті країни «Зважені та щасливі»-9. І незважаючи на те, що Іраклі не професійний тренер, довіра до чоловіка велика.

Хобі: вейкбординг, екстремальний вид спорту, кіно, танці.

Бізнесмен активно займається спортом, стежить за способом життя і фізичною підготовкою. Щоденні тренування – і, як результат, гарний торс і м’язова маса. Тому Іраклі Макацарія точно зможе змотивувати учасників нового сезону проекту «Зважені та щасливі»-9 досягти поставленої мети.

Діяльність на СТБ: у 2016 році Іраклі став головним героєм найромантичнішого реаліті країни «Холостяк». Так чоловік здобув свою популярність в Україні та завоював любов усіх українських дівчат. Однак відомо, що серце ексхолостяка досі вільне.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.