Зважені та щасливі

Три лайфхаки, як рухатися більше

У будь-якому віці корисно навчитися слідкувати за своєю активністю. Те, як ви їсте, спите, рухаєтеся щодня, прямо впливає на ваше самопочуття. Якщо бажаєте уповільнити процеси старіння, покращити здоров’я й залишатися довше молодими – читайте три лайфхаки від Мирослави Ульяніної, як рухатися більше.

спортивные девушки

«Неважливо, який спосіб життя ти ведеш зараз, — завжди можна змінитися, щоб прожити довше і більш повноцінно», — каже Мирослава Ульяніна.

Як рухатися більше?

  1. Якщо у вас сидяча робота, якщо більшу частину дня проводите на зустрічах, в авто, за столом в офісі ставте нагадування на телефон та кожні 20 хвилин вставайте з місця. Наукові дослідження підтвердили: навіть 2-хвилинна прогулянка кожні 20 хвилин  дозволяє активізувати м’язи, покращити роботу мозку і навіть стабілізувати рівень цукру в крові.
  2. Якщо ви досі не робите 10 тисяч кроків на день і хочете збільшити фізичну активність — почніть відстежувати, скільки ви рухаєтеся. Доведено: коли учасникам досліджень видавали крокоміри, вони починали щодня проходити мінімум на 1,5 км більше. Загальний рівень активності піднімався на 27%, а індекс маси тіла і тиск знижувалися.
  3. Коли не хочеться тренуватися, з’являється тисяча і одна відмазка і весь світ заважає походу в зал — зробіть одну вправу. Чи то присідання, чи то стрибки, чи  покачайте прес.

Більше на тему: Холодний крем-суп з авокадо: рецепт від Мирослави Ульяніної

Та пам’ятайте, що краще навіть 10-хвилинне тренування, ніж його відсутність.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Мирослава Ульяніна (@myroslava_ulianina)

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.