Зважені та щасливі

Ексклюзивне інтерв’ю Людмили та Наталії Мотик

Півфіналістки проекту «Зважені та щасливі»-8 Людмила та Наталія Мотики виявилися найсильнішими й найвитривалішими дівчатами на проекті. Всі 17 тижнів вони долали випробування й доводили конкурентам, що гідні фіналу. Однак Жовтим не вистачило голосів глядачів, щоб поборотися за 400 000 гривень. Своїми враженнями від восьмого сезону «Зважені та щасливі» дівчата поділилися з STB.UA в ексклюзивному інтерв’ю.

Людмила и Наталья Мотыки

«Якщо сидіти й боятися все життя, то можна закутатися в кокон, обрости жиром і так і не вилупитися гарним метеликом!»

Як ви потрапили на проект «Зважені та щасливі»?

Наталія: Ми потрапили на проект випадково. Я подавала заявку, ще коли навчалася в університеті. Це було років сім тому. Я заповнила анкету, де вказала, що маю проблеми із зайвою вагою, що мені складно перебувати в суспільстві й заводити друзів. Більш того, така в родині я не одна. Моя мама теж відрізнялася досить пишними формами. З того моменту минуло багато часу. Я встигла навіть забути про те, що заповнювала заявку. Але одного вечора лунає дзвінок і мені кажуть: «Це проект «Зважені та щасливі», ми розглянули вашу анкету. Залишилося уточнити кілька деталей». Спочатку я подумала, що це розіграш моїх друзів. Я не вірила в цю затію до того моменту, поки ми не приїхали до столиці. У Києві нам сказали про те, що Мотики стали учасницями восьмого сезону.

Людмила: Я відразу почала переживати, як залишу будинок, роботу. Як Наталя залишить своє викладання в школі. Йти нам чи не йти? Зрештою сказали собі, що якщо вирішили, значить, потрібно зробити це.

Людмила и Наталья Мотыки
Дівчатам дуже складно приходити на цей проект, адже на всю країну необхідно показувати недоліки своєї фігури. Як в психологічному плані ви впоралися з комплексами?

Наталія: Ми не боялися й не переживали з однієї причини. На проект «Зважені та щасливі» ми прийшли худнути, а не показувати, що ми товсті й нічого не можемо з цим вдіяти. Навпаки, ми прийшли боротися й боролися до останнього.

Людмила: Я підтримала свою дочку. Я і морально, і емоційно викладалася на максимум.

Людмила и Наталья Мотыки
Як познайомилися з Мариною Узелковою і як пройшло ваше перше спільне тренування?

Наталія: Ми спочатку очманіли! Пам’ятаю це тренування в залі кросфіту, де і відбулося наше знайомство. Перша думка: «Ви що, серйозно? І так кожного дня? Ми ж подохнемо через тиждень». Але ці думки у нас виникали буквально до першого зважування. Коли ми стали на ваги і побачили з мамою по -5 — тоді і зарядилися на роботу.

Більше на тему: Учасники «Зважені та щасливі»-8: фото до та після проекту

Від чого назавжди відмовилися після проекту «Зважені та щасливі»-8?

Наталія: Нас навчили найголовнішому — це правильно харчуватися. Я почала сама готувати багато смачних і корисних страв, якими ділюся в своєму Instagram. Після проекту ми відмовилися від хліба, картоплі, свинини, від усього смаженого й жирного. Цього не хочеться. Адже коли ти знаходиш альтернативу й заміну цим продуктів, то розумієш, що можна харчуватися правильно, при цьому ситно і не на шкоду здоров’ю. Це вже мій спосіб життя. Спокуси, звичайно, бувають. Адже вони завжди і всюди. Пам’ятаю, як на останньому тижні в таборі схуднення ми сиділи з Богданом Буряком і уявляли тазик олів’є. Ми думали, що повернемося додому і почнемо його «хом’ячити в обидві руки» (сміється. — Прим. ред.). Але, звичайно, це все з області фантастики. Я розумію, що все з’їдене мною мені потрібно буде відпрацьовувати в залі.

Людмила и Наталья Мотыки

Який розмір одягу носите зараз?

Наталія: Ми з мамою носимо зараз однаковий розмір — M-L. З урахуванням того, що раніше ми носили по три «Х», я думаю, що ми дуже класно скинули вагу й змінилися. До речі, всі після повернення додому міряють старі речі, що зробила і я. Але поки у мене немає часу оновлювати гардероб, але вже дуже цього хочу!

Більше на тему: Хто став переможцем «Зважені та щасливі»-8

Що відчуваєте після того, як не пройшли у фінал?

Наталія: Я взагалі сподівалася, що ми не потрапимо з нашою Червоною командою на зважування. Як би це не звучало, але ми сподівалися, що глядачі підтримають Рожевих. Так і сталося. Вони теж молодці й теж старалися, тому заслуговують народної любові. Так, засмутилися, що не перемогли домашнє схуднення. Але все ж Сині показали найкращий результат, ніж ми. Їм за це тільки «лайк». У будь-якому випадку, основна мета — це ми. Ми стали новими, а це головне.

Людмила и Наталья Мотыки

У випусках було видно, що ваші взаємини з Рожевими не склалися. У яких стосунках ви зараз?

Людмила: Ми з Олею не в особливо близьких стосунках, як і з Іваном. Але бажаємо їм тільки найкращого. Ось у Олі нехай все складеться так, як вона хотіла: створить сім’ю, народить дітей.

Наталіє, ви часто говорили про те, що хочете зустріти красивого, накачаного чоловіка з Лондона, з вищою освітою. Збулася ця мрія?

Наталія: Була справа. Але так склалося, що увірвався в моє життя хлопець з Калуша — Саша (сміється. — Прим. ред.). У нас дійсно були стосунки, і це було не на камеру. Але занадто мало часу виявилося для того, щоб зрозуміти всі плюси й мінуси цієї історії. Ми не змогли притертися один до одного. Уже після проекту зустрілися і вирішили, що залишимося друзями. Він мені сказав: «Якби ти не була такою стервою, у нас би щось вийшло» (сміється. — Прим. ред.). Але, слава Богу, Саша не один хлопець на проекті, а значить, життя на цьому не закінчується.

Людмила и Наталья Мотыки

Значить, другий хлопець на проекті — це Богдан Буряк. Які у вас зараз стосунки?

Наталія: Ми з Бодею дуже здружилися й притерлися. Багато часу проводили разом і на проекті, і поза ним. Подивимося, що буде далі. А він що вам сказав (посміхається. — Прим. ред.)?

Як змінилися ваші стосунки?

Людмила: Наші стосунки змінилися докорінно. Проект нам дав можливість зробити крок до нового спілкування. Я бачу, як Наталя мене цінує та якою стриманою вона стала.

Наталія: Я розумію маму набагато більше. Ми спілкуємося, як найближчі люди на світі, як подруга з подругою, як мама з донькою. Мама стала більш активною, не сидить ні хвилини. Щоранку прокидається та починає каші крутити, смузі варити (посміхається. — Прим. ред.). Покращала помітно й стала впевненішою в собі.

Людмила и Наталья Мотыки

Що скажете тим, хто не може знайти в собі сміливості прийти на проект «Зважені та щасливі»?

Наталія: Якщо у людини вже є зайва вага і вона це розуміє, значить, потрібно працювати над собою. Варто тільки включитися в робочий процес, як ви почнете бачити результат. На проекті ми худнули не за допомогою таблеток або жироспалювачів, а виключно завдяки роботі. Мотивують ті люди, які щось роблять! Якщо сидіти і боятися все життя, то можна закутатися в кокон, обрости жиром і так і не вилупитися гарним метеликом!

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.