Зважені та щасливі

Три команди «Зважені та щасливі»-8 виїхали з табору схуднення

Наприкінці зважування у 17 випуску «Зважені та щасливі»-8 Мирослава Ульяніна запропонувала трьом найсильнішим командам повернутися в те місце, звідки вони розпочали свій шлях на проекті. Як учасники залишили табір схуднення перед суперфіналом – читайте в матеріалі.

Тренери Марина Узелкова та Василь Вірастюк разом із ведучою Мирославою Ульяніною проводжали три команди додому. 17 тиждень став останнім у таборі схуднення. До суперфіналу команди втрачатимуть вагу вже вдома. Аби вони не забували про докладені зусилля – їм показали бочки з жиром. Вони нагадували про ті зайві кілограми, із якими команди прийшли на проект.

зважені та щасливі

Але це не єдине, чим здивував останній день у таборі. Ведуча Мирослава Ульяніна передала учасникам туби, в яких лежали написані родинами бажання. На першому тижні всі учасники писали про свої мрії, які хотіли втілити в реальність після закінчення проекту. Тож настав час їх реалізовувати.

Більше на тему: У 17 випуску «Зважені та щасливі»-8 команди поставили новий рекорд України

зважені та щасливі

І традиційно відбулося прощання з тренерами. Команди подякували Марині та Василю за всю роботу й енергію, яку вони вкладали протягом декількох місяців у свої підопічні команди.

«Найкраще літо в моєму житті», — прокоментував Богдан Буряк.

зважені та щасливі

«Коли їдеш із табору схуднення, тебе ніби розриває на частини», — поділилася враженнями Людмила Мотика.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.