Зважені та щасливі

Хто надів чорні футболки у 17 випуску «Зважені та щасливі»-8?

17 випуск проекту «Зважені та щасливі»-8 став останнім для учасників у таборі схуднення. Зважування мало вирішити, хто гарантовано боротиметься за перемогу, а хто сподіватиметься на прихильність глядачів. Тож яка команда наділа останні чорні футболки у 8 сезоні – читайте в матеріалі.

Більше на тему: Хто надів чорні футболки у 16 випуску «Зважені та щасливі»-8?

Традиційно першим свою вагу дізнався Васил Вірастюк. Тренер розпочав тиждень із вагою 134 кілограми, проте так його і завершив. Чоловік не скинув жодного кілограма

Василь Вірастюк

Першими з учасників зважилися Жовті – Наталя та Людмила Мотики. Мати та донька здобули антибонус, який намагалися відпрацювати у спортзалі. І такі тренування дали свій результат, адже дівчата на двох втратили 5 кілограмів. З урахуванням антибонусу у відсотковому значенні дівчата стали легшими на 2,34%.

Наталя Мотика

Наступними показали свій результат лідери 17 тижня – Рожеві – Іван та Оля Нестерові. Батько та донька першими пройшли тріатлон у 51,5 кілометра, тому вибороли бонус у -2 кілограми. Іванові вдалося позбутися одного кілограма, а от Олі – жодного. З урахуванням бонусу у відсотках такий результат становив 1,79%.

Оля Нестерова

Все вирішувало зважування Червоних – Богдана та Олега Буряків. Чоловіки стали на ваги і показали приголомшливий результат. Син втратив 2 кілограми, а батько аж 4 кілограми. У турнірній таблиці такий результат показав 3% і перемістив Червоних на лідируючу позицію. Отже, Богдан та Олег Буряки стали першими суперфіналістами проекту «Зважені та щасливі»-8.

Олег та Богдан Буряки

А от Рожеві наділи чорні футболки і разом із Жовтими змагатимуться за симпатію глядачів. Адже лише вони вирішуватимуть, хто гідний боротися за перемогу.  

зважені та щасливі

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.