Зважені та щасливі

Хто надів чорні футболки у 16 випуску «Зважені та щасливі»-8?

16 випуск проекту «Зважені та щасливі»-8 став найзапеклішим у боротьбі учасників. Лічені дні відділяють родин від фіналу й перемоги. Залишити проект за крок до перемоги не бажає ніхто. Тож кому не вдалося утриматися від жовтої лінії, а хто показав неперевершений результат на 16 тижні – читайте в матеріалі.

Зважування 16 тижня традиційно розпочалося з результатів тренера Василя Вірастюка. Минулого тижня чоловік не втратив жодного кілограма. На відміну від того зважування, зараз Василь схуд на 2 кілограми. Нова вага тренера становить 134 кілограми.

Василий Вирастюк

За умовами 16 тижня Іван Нестеров, Олег та Богдан Буряки зважилися достроково.  Червоні спільно втратили 6 кілограмів. На жаль, Івану не вдалося скинути жодного кілограма, тож вся надія залишилася на Олю. Та дострокові результати ніяк не впливали на підсумки зважування. Проте за правилами проекту їм довелося стати на ваги, аби визначити стартову вагу на наступний тиждень.

Більше на тему: Хто надів чорні футболки у 15 випуску «Зважені та щасливі»-8

Команда Червоних показала той самий результат, який показували під час зважування посеред тижня.

зважені та щасливі

Наступними свою вагу дізнавалися Жовті – Наталя та Людмила Мотики. Протягом тижня дівчата не зважувалися, тож їхня вага була неочікуваною для всіх. Донька втратила лише 1 кілограм, а мати — 3 кілограми. У відсотках це становить 2,29%.

зважені та щасливі

Та останніми показали свій результат Рожеві. Враховувався результат Олі, яка могла як врятувати свою команду, так і потягнути під жовту лінію. Тож настав довгоочікуваний момент, коли на ваги стали батько й донька… За тиждень Іван став легшим на 1 кілограм, а от Оля вразила всіх. Дівчина вперше схудла на 6 кілограмів! Неперевершений результат для 16-го тижня схуднення. Тому у відсотковому значенні це показало 3,43%. Команда Рожевих зайняла перше місце в турнірній таблиці.

зважені та щасливі

«Людина показує найкращий результат за всі сезони проекту. Втратити на 16-му тижні 6 кілограмів – це геніально!» – прокоментував Богдан Буряк.

зважені та щасливі

Тож найменше втратили Жовті, а відповідно, наділи чорні футболки.

зважені та щасливі

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.