Зважені та щасливі

Хто надів чорні футболки у 15 випуску «Зважені та щасливі»-8

Результати зважування у 15 випуску «Зважені та щасливі»-8 були особливо важливими для учасників, адже на початку тижня тренери робили ставки. Зважені мали виправдати сподівання наставника, скинувши відповідну кількість кілограмів. Хто зміг гарно попрацювати та не осоромити свого наставника, а хто програв та надів чорні футболки?

зважені та щасливі

Василь Вірастюк поставив ставку на Рожевих у -5 кілограмів. А самі Рожеві вирішили спрогнозувати -1 кілограм тренера на 15 тижні схуднення. І ставка справдилася, адже тренер таки втратив 1 кілограм. Нова вага тренера становить 136 кілограмів.

зважені та щасливі

Першими серед учасників свою вагу показали Жовті – Людмила та Наталя Мотики. Дівчата вибороли бонус -2 кілограми. На початку тижня Людмила важила 90 кілограмів, а Наталя — 91. Мати та донька синхронно скинули по три кілограми. З урахуванням бонусу результат показав -8 кілограмів. У відсотках це 4,42%, а найменша ставка тренера зіграла.

зважені та щасливі

Наступною зважилася пара, яка мала ставку -5 кілограмів, – Іван та Оля Нестерові. Іван втратив 2 кілограми, а Оля — 3. Ставка Василя також спрацювала.

зважені та щасливі

Червоні – Богдан та Олег Буряки – повинні були виправдати ставку Марини Узелкової у -6 кілограмів. Син схуд на 4 кілограми, а батько — на 3. Тож очікування тренера справдилися. Враховуючи те, що хлопці скинули найбільшу кількість ваги, вони отримали білі футболки, якими розпорядилися на битві чорних.

зважені та щасливі

На ваги стали й Сині – Наталя та Сашко Валігурські. Ставка у -10 кілограмів від В’ячеслава Узелкова не спрацювала, адже мати втратила 1 кілограм, а син — 2 кілограми. Плюс 3 кілограми антибонусу показали результат у відсотковому значенні 0.

зважені та щасливі

Команда Синіх потрапила під жовту лінію, а отже наділа чорні футболки.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.