Як зберегти молодість і здоров’я: 20 принципів від Мирослави Ульяніної
Ведуча проекту «Зважені та щасливі»-8 Мирослава Ульяніна знає, як зберегти молодість і здоров’я. Для цього необов’язково скуповувати найдорожчі креми та тоніки для обличчя, щоденно відвідувати спа-центри та вдаватись до хірургічних втручань. Яких принципів слід дотримуватися, аби залишатися у гарній формі, – читайте в матеріалі.
Більшість світових косметологів стверджують, що найкращою основою для гарної та молодої шкіри є внутрішній стан організму. Очищення шкіри не є винятком, проте й про очищення організму від токсинів також не слід забувати. Гуру сніданків Мирослава Ульяніна виглядає чудово. А свої секрети молодої та здорової шкіри зберігає у 20-ти принципах, якими поділилася зі своїми прихильниками.
Більше на тему: Мирослава Ульяніна про інвестицію у своє тіло
- Не переїдати.
- Їсти більше натуральних продуктів, сирих овочів, ягід і фруктів, цільнозернових злаків, бобових.
- У кожен прийом їжі додавати зелень. Міксувати різні види в тарілці і склянці (у вигляді зелених смузі та соків холодного віджиму).
- Полюбити водорості, спіруліну чи хлорелу. Вживати їх необхідно вранці натщесерце, а норі чи вакаме – на обід і вечерю.
- Якщо вживаєте м’ясо, то його кількість необхідно звести до мінімуму або замінити жирною морською рибою і морепродуктами.
- Не боятися жовтків у яйцях, обирати органічні.
- Виключити з раціону молоко і забути про міф «три молочні продукти на день». Натомість готувати рослинне молочко з горіхів (мигдалю, фундука, волоського горіха) та насіння (кунжуту, соняха, гарбуза, коноплі).
- Їсти менше солоного, смаженого і консервованого.
- Цукор звести до мінімуму (доданий виключити, лишити лише той, що є у фруктах і меду).
- Тваринні жири – скоротити, рослинні – збільшити (авокадо, рослинна олія холодного віджиму, несмажені горіхи, насіння і молочко з них).
- Полюбити зелені смузі на перший прийом їжі, а також воду з лимоном до сніданку.
- Протягом дня пити не менше 1,5–2 літрів води.
- Максимально відмовитися від шкідливих звичок – алкоголю, цигарок, фастфуду.
- Уникати недосипів. Особливо регулярних. Мирослава Ульяніна вже розповідала, як спати правильно. Необхідно піклуватися про сон, під час якого ми відновлюємося і заряджаємося енергією. Лягати спати до півночі, оптимально о 22:00, в абсолютній темряві та прохолоді (температура у кімнаті не має перевищувати 18–20 °C). Це сприяє синтезу мелатоніну.
- Робити за день не менше 10 тисяч кроків. Не сидіти на місці. Сидіти взагалі поменше.
- Займатися фізичною активністю: мінімум тричі на тиждень.
- Любити своє тіло і піклуватися про нього масажем, сауною, розтираннями, косметичними масками, обов’язково зволожувати.
- Розвивати свій розум, пам’ять, емоції. Читати, медитувати, дякувати людям і світові.
- Уникати стресів, більше радіти і менше сумувати.
- Ставити цілі та плани, і ще… обов’язково мріяти!
«Все просто. Якби не було так складно. Але все реально», – додала Мирослава Ульяніна.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.