Зважені та щасливі

Хто переміг битву чорних у 15 випуску «Зважені та щасливі»-8?

15 тиждень «Зважені та щасливі»-8 став досить екстремальним для всіх команд, проте особливо небезпечним для тих, що вже були у чорних футболках. За результатами зважування до них долучилися Сині, які одразу відправилися на битву чорних. Хто переміг швидкість і опанував себе за крок до півфіналу — читайте в матеріалі.

зважені та щасливі

Учасники прибули до місця випробування. Нерозуміння того, що на них очікує посеред траси, – лише збільшувало хвилювання. Та на горизонті з’явилася фура, яка мала когось відвезти додому. Аби цього не сталося, командам у чорному необхідно було ввести комбінацію з 12 цифр, що позначали геолокацію табору схуднення. Їх необхідно було ввести, перебуваючи на кузові фури. Та родина, яка вводила правильні цифри, змінювала напрямок маршруту.

зважені та щасливі

Перед випробуванням команда Червоних – Богдан та Олег Буряки – здивувала всіх своїм рішенням. Білі футболки, які могли врятувати когось від битви чорних, залишилися у їхніх власників. Дівчата з команди Жовтих – Людмила та Наталя Мотики – були шоковані й розчаровані таким рішенням. Але чоловіки вирішили боротися за власне місце на проекті.

зважені та щасливі

Першими проходили випробування Рожеві – Іван та Оля Нестерові. Мирослава Ульяніна показала команді комбінацію з 6 цифр, які необхідно було запам’ятати, аби не помилитися на швидкості. Тим часом автівка починала набирати швидкість, що певною мірою впливало на якість проходження випробування. Проте батько та донька змогли зібрати всі сили й повернути машину в напрямку до табору.

фото 16

Підійшла черга Жовтих. Мати та донька запам’ятали комбінацію цифр і розпочали свій шлях. Права на помилку не було, адже кожна сварка або непорозуміння могли стати фатальними. Тому дівчата вирішили сконцентруватися не на налагодженні стосунків, а на запам’ятовуванні цифр. Завдяки цьому їм вдалося повернути фуру до табору.

зважені та щасливі

Останніми до випробування приступили Сині – Сашко та Наталя Валігурські. Мати першою ввела всю комбінацію цифр і залишилася чекати на Сашка. Та аби не поїхати додому, син зміг пришвидшитися і завершити випробування.

зважені та щасливі

Битва чорних виявилася досить складною для трьох команд. Впоралися всі, але все вирішував час, протягом якого вони змагалися за перемогу. Рожеві завершили за 4 хвилини 30 секунд, Жовті – за 1 хвилину 5 секунд, а Сині – за 5 хвилин 15 секунд. Тож перемогли Людмила та Наталя Мотика і нарешті повернули свої жовті футболки.

зважені та щасливі

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.