Зважені та щасливі

#Стопанорексія: жертва чоловічої оцінки

«Зважені та щасливі»-8 зачепили важливе питання: що робити з нестачею ваги? Зовнішній вигляд завжди прямо впливає на сприйняття себе, про що добре знає Мирослава Ульяніна. Будь-яка жінка вбирається у підбори та робить макіяж заради сильної половини людства – чоловіків. Та часто саме чоловіки необдуманим зауваженням або невдалим словом штовхають на безглузді вчинки. Так сталося і з «холостячкою» Мариною Михайловою. Як чоловіки можуть стати причиною захворювання на анорексію? І як не перетворити бажання схуднути заради уваги чоловіка на нав’язливу мету життя.

Зважені та щасливі

Марина Михайлова – учасниця шоу «Холостяк»-8 та одна з найяскравіших претенденток на серце Рождена Анусі. Красуня з 19 років бореться з анорексією та компульсивною булімією. Причиною захворювання став нетактовний комплімент хлопця, у якого вона була закохана. Він обізвав Марину поросям. Це призвело не лише до втрати ваги, а й до погіршення здоров’я. У «холостячки» почали відмовляти нирки, з’явилися проблеми з серцем.

зважені та щасливі

Після слів про порося дівчина вимкнула розум і почала бездумно худнути, аби більше ніколи такого не почути. Протягом доби могла випити лише склянку соку або з’їсти шматочок шоколаду, і це тільки для того, щоб не знепритомніти. Канонів правильного харчування Марина не знала, тому думала, що для схуднення необхідно голодувати. Протягом першого місяця дівчина втратила 10 кілограмів. Навіть вибачення і компліменти від хлопця її не зупинили.

зважені та щасливі

Ситуацію погіршив інтернет, переповнений сайтами на тему переваг анорексії. Там дівчина вичитала додаткові методи схуднення. Радили вживати жироспалювальні та сечогінні препарати. Десять сечогінних пігулок на добу були нормою для Марини. Проте кожен прийом таких препаратів наближає людину до цукрового діабету, послаблює метаболізм і обмін речовин, викликає кисневе голодування мозку і періодичне непритомнення, розвиває хронічне захворювання нирок, цирозу печінки та серцеву недостатність. Раптова зупинка серця також не є винятком.

Більше на тему: #Стопанорексія: чому виникає страх їжі

Таке схуднення призвело до відмови організмом сприймати будь-яку їжу. Навіть бажання поїсти не давало жодних результатів, адже шлунок не сприймав навіть воду. Так анорексія переросла у нервову булімію. Врешті вагу повертати довелося за допомогою лікарів і різного роду сумішей для штучного набору кілограмів.

зважені та щасливі

Психотерапевт Олег Чабан зауважив, що ключовим стало слово людини, яку кохала дівчина. Вона вчепилася за нього і думала, що втрачені кілограми автоматично анулюють все почуте. Варто зазначити, що в таких випадках слід обговорювати проблему з коханою людиною, і аж ніяк не зачинятися всередині себе. Після участі в проекті «Холостяк» дівчину засипали негативними коментарями стосовно її зовнішності. Нібито вона відрізнялася від інших дівчат своєю надмірною вагою. Звичайно, це так само било по самооцінці Марини. Досі вона ретельно стежить за своїм харчуванням, адже кожен кілограм дається взнаки. Та головне, що дівчина більше не хоче повертатися до психічного і фізичного захворювання.

Більше на тему: Анорексія родом з дитинства

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.