Анорексія родом з дитинства
Ведуча проекту «Зважені та щасливі»-8 Мирослава Ульяніна запросила свою мати, аби вона розповіла, як батьківські установки вплинули на сприйняття себе дівчиною. За допомогою психотерапевта Олега Чабана жінки з’ясували причину минулого захворювання ведучої. Читайте в матеріалі про відверту сповідь Мирослави Ульяніної та її матері.
Зазвичай в анорексії звинувачують модельний бізнес і глянцеві журнали, мовляв, саме вони змушують дівчат худнути до смерті. Чи дійсно проблемою є лише зовнішній вплив індустрії моди, чи, можливо, негаразди криються набагато глибше – розповіла родина Мирослави Ульяніної.
Більше на тему: Мирослава Ульяніна про детокс-програму
Тамара — мати Мирослави — поділилася, що її дитина була довгоочікуваною. Дівчинка постійно брала участь в олімпіадах, конкурсах, аби доводити батькам, що вона найкраща. З моменту, як ведуча проекту «Зважені та щасливі»-8 вступила до університету, вона додала у вазі. Це підмітила мати. Таке зауваження сприйнялося студенткою як засудження батьками своєї доньки, яка завжди була ідеальною у всьому.Це змусило тоді ще повну дівчину активно займатися спортом та відмовитися від м’яса та риби. Сполох батьків одразу ж присікала, адже всі аналізи були з гарними показниками. Психотерапевт пояснив це тим, що на першому етапі організм зберігає корисні елементи як запас. Але коли збився гормональний фон та менструальний цикл – це стало показником напрямку роботи організму на самознищення.
Висновком Олега Чабана став аналіз поведінки батьків. Вони заклали хибну ідею способу життя дівчини. Закладення ними стереотипу, що донька повинна бути найкращою у всьому, призвело до тяжких наслідків. Модель надідеальності трансформувалася в спосіб життя. Якщо її мета схуднути – це означало, що вона худнутиме до останнього зайвого кілограму. Тому проблеми у світосприйнятті дитини можуть бути і в ідеальній родині. Для деформації розуміння, що є добре, а що погано, не обов’язково ганьбити та лупцювати своє чадо. Надмірна опіка і надмірні ідеальні вимоги можуть призвести до нервової анорексії або булімії.
Тож батькам, аби не стикнутися з бажанням дитини довести себе до смертельного голоду, варто сприймати їх такими, якими вони є!
Більше на тему: Ранкові процедури від Мирослави Ульяніної
Дякуємо!
Тепер редактори знають.