Зважені та щасливі

Анорексія родом з дитинства

Ведуча проекту «Зважені та щасливі»-8 Мирослава Ульяніна запросила свою мати, аби вона розповіла, як батьківські установки вплинули на сприйняття себе дівчиною. За допомогою психотерапевта Олега Чабана жінки з’ясували причину минулого захворювання ведучої. Читайте в матеріалі про відверту сповідь Мирослави Ульяніної та її матері.

стоп анорексия

Зазвичай в анорексії звинувачують модельний бізнес і глянцеві журнали, мовляв, саме вони змушують дівчат худнути до смерті. Чи дійсно проблемою є лише зовнішній вплив індустрії моди, чи, можливо, негаразди криються набагато глибше – розповіла родина Мирослави Ульяніної.

Більше на тему: Мирослава Ульяніна про детокс-програму

Тамара мати Мирослави поділилася, що її дитина була довгоочікуваною. Дівчинка постійно брала участь в олімпіадах, конкурсах, аби доводити батькам, що вона найкраща. З моменту, як ведуча проекту «Зважені та щасливі»-8 вступила до університету, вона додала у вазі. Це підмітила мати. Таке зауваження сприйнялося студенткою як засудження батьками своєї доньки, яка завжди була ідеальною у всьому.Це змусило тоді ще повну дівчину активно займатися спортом та відмовитися від м’яса та риби. Сполох батьків одразу ж присікала, адже всі аналізи були з гарними показниками. Психотерапевт пояснив це тим, що на першому етапі організм зберігає корисні елементи як запас. Але коли збився гормональний фон та менструальний цикл – це стало показником напрямку роботи організму на самознищення.

стоп анорексия

Висновком Олега Чабана став аналіз поведінки батьків. Вони заклали хибну ідею способу життя дівчини. Закладення ними стереотипу, що донька повинна бути найкращою у всьому, призвело до тяжких наслідків. Модель надідеальності трансформувалася в спосіб життя. Якщо її мета схуднути – це означало, що вона худнутиме до останнього зайвого кілограму. Тому проблеми у світосприйнятті дитини можуть бути і в ідеальній родині. Для деформації розуміння, що є добре, а що погано, не обов’язково ганьбити та лупцювати своє чадо. Надмірна опіка і надмірні ідеальні вимоги можуть призвести до нервової анорексії або булімії.

стоп анорексия

Тож батькам, аби не стикнутися з бажанням дитини довести себе до смертельного голоду, варто сприймати їх такими, якими вони є!

Більше на тему: Ранкові процедури від Мирослави Ульяніної

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.