Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування 14-го тижня

Чотирнадцятий тиждень у таборі схуднення проходив дуже тривожно, адже в гру вступила мафія. Клан гангстерів цілий тиждень водив учасників «Зважені та щасливі»-7 за ніс і таки отримав унікальний приз сезону. Однак в кінці тижня на зважених традиційно чекало зважування. Як гра в мафіозі вплинула на результати? Хто скинув більше за інших, а яка пара отримала чорні футболки? Читайте в матеріалі.

1

Першими на ваги стали Наталія Токарева та Олексій Добрянський. Нагадаємо, що Олексій з вагою 74 кілограми є найхудішим учасником сезону, а тому скидати йому стає все складніше. Це довело зважування минулого тижня, коли Льоша схуд всього на 1 кілограм. Однак цього разу Блакитні не тільки перехитрили всіх та отримали своєрідний тотем, а й показали найкращий результат на зважуванні. На двох пара скинула 7 кілограмів, що становить 3.96% у відсотковому співвідношенні. Зазначимо, що теперішня вага Олексія 71 кілограм.

7

Стільки ж кілограмів вдалося скинути і парі Помаранчевих. Незважаючи на антибонус за невдалу спробу відгадати мафію до обговорення, Аліна та Максим позбулися 6 кілограмів зайвої ваги, що у відсотковому співвідношенні становило 3.28%.

12

Руслана Писанка та Ігор Ісаков, яким довелося відпрацьовувати 80 штрафних кілограмів після випробування, на цьому тижні синхронно скинули по 1 кілограму 1.01% зайвої ваги.

2

Найгірший результат цього тижня показала пара Червоних. Марта скинула 1 кілограм, а Андрій не скинув жодного. Саме вони стали власниками чорних футболок, схуднувши всього на 0.79%.

14

Чому Марта та Андрій не залишили проект, вдруге надівши чорні футболки? Як учасники відреагували на свої результати? Як це прокоментували судді? Дивіться відео:

Video: Зважені та щасливі 7: результати зважування 14 тижня

Чотирнадцятий тиждень у таборі схуднення проходив дуже тривожно, адже в гру вступила мафія. Клан гангстерів цілий тиждень водив учасників Зважені та щасливі 7 за ніс і таки отримав унікальний приз сезону. Однак в кінці тижня на зважених традиційно чекало зважування. Читайте, як гра в мафіозі вплинула на результати, хто скинув більше за інших, а яка пара отримала чорні футболки?

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.