Зважені та щасливі

Учасники «Зважені та щасливі»-7 зустрілися зі своїми рідними

23 листопада глядачі побачили 13 випуск «Зважені та щасливі»-7. Цього тижня учасники не тільки дивували новими образами, а й нарешті зустрілися зі своїми рідними. Як минула зустріч після 13-тижневої розлуки читайте в матеріалі.

Читайте також: Учасники «Зважені та щасливі» змінили спортивну форму на вишуканий одяг

Три місяці учасники бачили один одного лише в розтягнутих футболках, спортивній формі, без будь-якої косметики та зачісок. Але 23 листопада, в 13 випуску, пари перевтілилися до невпізнання. Крім того, вони нарешті зустрілися зі своїми рідними!

13

Спочатку під час випробування кожна пара обрала для себе стиль, в якому вони пізніше постали на святі краси. Аліна та Максим обрали диско, Марта та Андрій рок, Руслана та Ігор рок-н-рол, а Наташа та Олексій вирішили одягнутися в стилі джаз.

122333

Першою в новому образі показалася пара Помаранчевих. Батьки були приємно здивовані побаченим і не скупилися на схвальні слова. Особливо емоційним був батько Максима, який вперше в житті висловив на адресу сина слова захоплення.

3

4

Коли на майданчик вийшла пара Синіх, у мами Руслани перехопило подих, адже Писанка вже давно не була такою стрункою… А в очах сина Ігоря була помітна справжня гордість за батька.

7

9

Марта та Андрій були приємно здивовані тому, як їм личив обраний стиль. Однак найбільше їх порадувала зустріч із донькою, побачивши яку після 13-тижневої перерви, кремезний Андрій не зміг стримати сліз.

10

«Вона стала такою дорослою, я дуже сильно скучив. Мілана посміхалася, тягала мене за волосся, робила зачіску, обіймала та цілувала», не стримуючи емоцій розповів Андрій.

13

Останньою в новому образі постала пара Блакитних. По очах Олексія було видно, що він ще сильніше закохується у свою половинку. А Наташа черговий раз сказала, що Олексій чоловік, з яким вона хоче провести все своє життя…

15

20

Як учасники демонстрували нові образи дивіться у відео:

Video: Учасники Зважені та щасливі 7 зустрілися зі своїми рідними

23 листопада глядачі побачили 13 випуск Зважені та щасливі 7. Цього тижня учасники не тільки дивували новими образами, а й нарешті зустрілися зі своїми рідними. Читайте, як минула зустріч після 13-тижневої розлуки.

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.