Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування 11 тижня

Цього тижня учасники «Зважені та щасливі» перевіряли свої знання у сфері сексу, намагаючись тим самим поліпшити зв’язок зі своїм партнером. Під керівництвом Юлії Бортник вони пройшли випробування, після яких настав момент, що підсумував результати тижня. Хто показав найкращий результат? Яка пара отримала чорні футболки? Відповіді на ці та інші питання – в матеріалі.

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування 11 тижня

Першими на ваги стали Наташа Токарєва та Олексій Добрянський. Нагадаємо, що минулого тижня найлегшому учаснику сезону не вдалося скинути жодного кілограма. Однак на цьому тижні, худнучи за допомогою Камасутри, пара показала найкращий результат серед усіх – 2.66%. При цьому Олексій скинув 2 кілограми, а його дружина позбулася 3.

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування 11 тижня

Такий же результат показала і пара Червоних. Разом вони позбулися 5 кілограмів. Але з огляду на те, що пара мала в своєму активі антибонус за програш у випробуванні, їхній кінцевий результат становив 4 кілограми – 1.49% у відсотковому співвідношенні.

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування 11 тижня

Чорні футболки цього тижня надягла пара Коричневих. Незважаючи на найкращі показники за підсумками тестування, перемогу в першому конкурсі, а також зароблений бонус, саме вони показали найгірший результат за підсумками зважування. На цьому тижні їм не вдалося скинути жодного кілограма на двох. Однак завдяки бонусу їхній остаточний результат – 0.48%.

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування 11 тижня

Які результати показали інші учасники, а також як це прокоментували тренери, дивіться у відео:

Video: «Зважені та щасливі»-7: результати зважування 11 тижня

Цього тижня учасники «Зважені та щасливі» перевіряли свої знання в області сексу, намагаючись тим самим поліпшити зв'язок зі своїм партнером. Під керівництвом Юлії Бортник вони пройшли випробування, після яких наступив момент, що підсумував результати тижня. Читайте хто показав найкращий результат, а також яка пара отримала чорні футболки?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.