Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування десятого тижня

В кінці кожного тижня учасники «Зважені та щасливі» йдуть на зважування, де підсумовують результати своїх старань. На 10 тижні кожна пара, яка не позбулася від 5 кілограмів на двох, отримали чорні футболки, а подружжя, яким це вдалося, автоматично минули жовту лінію. Хто показав найкращий результат? Які пари отримали чорні футболки? Відповіді на ці та інші питання – в матеріалі.

Зважені та щасливі 7: результати зважування десятого тижня

Першими на ваги стали Марта та Андрій Марнауз. Нагадаємо, що цей тиждень Марта провела в готелі, де стала єдиною з відпочиваючих, хто витратив калорії свого чоловіка на похід до спортзалу. Можливо саме це допомогло парі Червоних не потрапити під жовту лінію. Марта скинула 3 кілограми, а її чоловік позбувся 2, що в кінцевому підсумку – 1.82% зайвої ваги.

Зважені та щасливі 7: результати зважування десятого тижня

Найбільше цього тижня скинула пара Коричневих. Разом вони позбулися 6 кілограмів. Крім того, Ганні, яка також провела тиждень в готелі, вдалося схуднути на 3 кілограми. Такий же результат показав і її чоловік. Тому, незважаючи на те, що пара програла випробування та отримала антибонус в 1 кілограм, вони все ж оминули жовту лінію – 2.34%.

Зважені та щасливі 7: результати зважування десятого тижня

Чорні футболки цього тижня одягли відразу дві пари. Руслана Писанка та Ігор Ісаков скинули всього по 1 кілограму – 1.43%. Такий же результат показала і пара Блакитних. Слід зазначити, що найлегший учасник сезону Олексій Добрянський, який на момент зважування важив 80 кілограмів, не скинув жодного. Отже, саме їх пари стали першими учасниками наступної «Битви слабких».

Зважені та щасливі 7: результати зважування десятого тижня

Які результати показали інші учасники, а також як це прокоментували тренери дивіться у відео:

Video: Зважені та щасливі 7: результати зважування десятого тижня

Зважені та щасливі 7: Хто з учасників показав найкращий результат на 10 тижні? Які пари отримали чорні футболки?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.