Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування восьмого тижня

Зважуванням закінчується кожен тиждень на проекті «Зважені та щасливі». Це етап, який демонструє, наскільки старанними були учасники, а також чи виконували вони рекомендації тренера. Хто показав найкращий результат? Яка пара отримала чорні футболки? Відповіді на ці та інші питання – в матеріалі.

Зважені та щасливі 7: результати зважування восьмого тижня

Цього тижня учасники могли здійснити найзаповітніші бажання своїх дівчат. Однак, для цього їм довелося боротися на самому складному випробуванні всього сезону – «Гонці Нації». Відзначимо, що від результатів хлопців, а також віри в їх сили дівчат, безпосередньо залежали результати на зважуванні.

Читайте також: Як чоловіки боролися за здійснення бажань своїх коханих

Першими на ваги стали пара Синіх. Нагадаємо, що саме Ігор здобув перемогу у випробуванні, а Руслана, яка зробила на нього ставку і вгадала, заробила для пари бонус в 3 кілограми. Цього тижня подружжю вдалося позбутися від 3 кілограмів зайвої ваги. З огляду на бонус – 6, що у відсотковому співвідношенні – 2.8%.

Зважені та щасливі 7: результати зважування восьмого тижня

Найбільше на цьому тижні скинув Олександр Бойко. При вазі 116 кілограмів йому вдалося схуднути на 4. Його дружина Лідія скинула 3. Однак, пара мала антібонус, а тому в кінцевому підсумку їх результат склав 6. Цього не вистачило, щоб стати кращими за загальним підсумком. Разом вони позбулися від 2.8% зайвої ваги.

Зважені та щасливі 7: результати зважування восьмого тижня

Кращий результат у відсотковому співвідношенні показали Помаранчеві. По-перше, Аліна вгадала місце, на якому фінішує її партнер, заробивши таким чином мінус 1 кілограм. По-друге – вони знову показали хороший результат. Максим схуд на 2 кілограми, а Аліна при вазі 106 позбулася 3. З огляду на бонус – 2.9%.

Зважені та щасливі 7: результати зважування восьмого тижня

Найгірший результат показала пара Дмитра та Анни. Подружжю хоч і вдалося позбутися від 4 кілограмів зайвої ваги, але з огляду на антибонус в 1, а також чималу вагу Дмитра – саме вони виявилися під жовтою лінією.

Чорні футболки цього тижня отримала пара Коричневих. Саме вони приєдналися до Зелених на майбутній «Битві слабких». Які результати показали інші учасники – дивіться відео:

Video: Зважені та щасливі 7: результати зважування восьмого тижня

Зважені та щасливі 7: які результати показали учасники на 8 тижні. Читайте які результати показали учасники на зважуванні

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.