Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: Узєлкові провели «побутове тренування»

На 8 тижні схуднення в таборі «Зважені та щасливі» чоловіків, які не змогли прийти до фінішу в трійці перших, долучили до роботи по дому. Виявляється, це не тільки допомагає налагодити взаємини в родині, а й спалює чимало калорій. Тренери проекту «Зважені та щасливі» -7 на прикладі Андрія Марнауза, Олександра Бойко та Дмитра Галича показали як поєднати потрібне з корисним.

«Зважені та щасливі» -7: Узєлкова провели «побутове тренування»

У зв’язку з тим, що мрії дівчат не справдилися з вини їх коханих, чоловіки повинні були якось реабілітуватися. Під суворим наглядом тренерів вони зайнялися миттям вікон та підлоги. Крім того, тренер проекту «Зважені та щасливі» -7 Марина Узелкова зазначила, що прибирання будинку цілком може стати альтернативою походу в зал!

«Зважені та щасливі» -7: Узєлкова провели «побутове тренування»

«Під час миття вікон працюють сідниці, руки, ноги, а також задіяні м’язи преса. Займаючись цим, ви можете витратити 540 калорій», – розповіла Марина.

Читайте також: «Зважені та щасливі»: вправи для грудних м`язів від В`ячеслава Узелкова

Не менш продуктивним під час схуднення може стати і миття підлоги. Тільки уявіть як зрадіє ваша друга половинка, коли прийшовши додому побачить прибрану квартиру. Ви ж, при цьому, не тільки зможете догодити своєму партнеру, але ще і позбудетеся від зайвих калорій. Ці вправи не мають недоліків!

Video: «Зважені та щасливі» -7: Узєлкова провели «побутове тренування»

Зважені та щасливі 7: Тренери проекту «Зважені та щасливі» -7 на прикладі Андрія Марнауза, Олександра Бойко і Дмитро Галича показали як поєднати потрібне з корисним. Читайте як В'ячеслав і Марина Узєлкова показали учасникам хороший метод для схуднення

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.